Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Harukanaru Toki no Naka de ~Hachiyou Shou~

 • Avatar
  A
  Evony 6.06.2011 21:47
  Za samą fabułę i postaci dałabym ze 2 punkty maksymalnie. Ale, jak to mówią na dzielni, są dupy, jest impreza, więc za wyględnych panów podbijam ocenę do 6.
 • Avatar
  R
  Rosa 1.05.2008 22:13
  ...
  Na samym piczątku musiałam kilkanaście razy oglądać, żeby się połapać w postaciach, które pojawiały się z szybkościąniemal zwarotną i błachych imion nie miały. Imiona to niestety wielki minus, bo wg. mnie są zbyt chaotyczne i podobne do siebie.
  Jak już było napisane w recenzji bochaterzy nie mają właściwie swoich własnych charakterów i wkurzało mnie to, że ROMANS został tu przyznany bez powodu chyba raczej po ocenie postaci.
  Nuda.
 • Avatar
  A
  NoCar(e) 21.04.2008 00:40
  Takie nic...
  W zasadzie to anime ani mnie ziębi, ani grzeje. Takie coś, co można sobie zobaczyć, jak już nie ma się absoluuuuutnie niczego innego w zanadrzu. Zaporzyczeń masę, fabuła zbyt chaotyczna (lub, jak kto woli, w ogóle jej nie ma) postacie są raczej płaskie i schematyczne (mowa w dalszym ciągu o charakterze). Widziałam całe, bo głupio mi było przerywać w połowie (z jakąś głupią nadzieją, że się poprawi)...
 • Avatar
  A
  val-gaav 12.06.2007 02:03
  Tagedia
  Zaczynając oglądać to anime miałem nadzieję na niezłe fantasy z klimatami dalekiego wschodu. Zawiodłem się i to naprawdę bardzo.

  Fabułę określiłbym tak : znacznie uproszczone postacie z Escaflowne zostały przeniesione do namiastki świata 12 Kingdoms….. Po chwili zastanowienia nie wiem czy fabułę da się w ogóle do czegoś porównać skoro jej praktycznie nie ma ! Wszystko jest do bólu nudne, przewidywalne i podane od razu na tacy…

  Zakończenie zawierające alternatywne wersje to jedyny ciekawy pomysł twórców, ale jak zostało zauważone w recenzji nawet ten niby oryginalny pomysł również jest zepsuty.

  Zdecydowanie nie polecam i uważam że ocena 2,5 jest zbyt wysoka.