Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Polcon 2018

Komentarze

Naruto: Konoha no Sato no Dai Undoukai

 • Avatar
  A
  lastwhisper 17.01.2012 14:58
  Głupie jak cały przemysł obuwniczy, ale nie zaszkodzi obejrzeć.
  Powiem na początek, że TO TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA FANÓW NARUTO, chyba, że nie poczujesz się urażony nisko lotnymi żartami i wyśmianiem tak prymitywnej sytuacji. Osoba, która jest niezaznajomiona z serią, może odczuć co najmniej obrzydzenie.
  Czas nie stracony, bo w istocie śmiechu trochę było – ale osobiście spodziewałam się humoru na poziomie. Oczywiście, nie chce urazić nikogo, kto gustuje w tego typu produkcjach – do mnie to po prostu nie przemawia.
  Ciekawy element? „Wepchnięcie” wszystkich możliwych postaci z serii pierwszej, w tym nawet samego Yondaime Hokage oraz Itachi'ego z Kisame. A także mina Sasuke podczas biegu sztafetowego – bezcenna.
  Szkoda, że nie skupili się bardziej na tych zawodach sportowych – byłaby to idealna możliwość do wzmocnienia więzi między bohaterami. Ale stało się i się nie odstanie.
  Zakończenie – głupie.
  Tyle ode mnie.
 • Avatar
  A
  Myszula vel Sebi 9.08.2008 21:24
  Głupie jak cholera xD
  Beznadziejnie głupie xD Obrzydliwe w dodatku i szczerze nie polecam.  kliknij: ukryte  (dla mnie to nie spojler, ale przezorny zawsze bezpieczny xD)

  Dziwne fanki SasunNaru mogą być uszczęśliwione O_o Ale tak ogólnie, odradzam ;]
 • Avatar
  A
  Stefan 1.06.2008 17:45
  opinia Stefana
  Yyy…co mogę powiedzieć…Że przypomina mi pewien odcinek „ach, ten Andy” z tą różnicą, że Andy chciał siku i nie skończył tak tragicznie jak Naruto, ba, ugasił pożar i został bohaterem xP
  I jakoś tak „Andy” był mniej niesmaczny- moment gdy kamera zbliża się na tyłek Naruto, a ten wrzeszczy „It comes out!!” jest po prostu prostacki i u wrażliwszych może wywołać mdłości. Ogólnie fabuła, a szczególnie zakończenie dosłownie i nie ubliżając jest przesr… ;p
  Podsumowując perypetie bohatera który nie może się załatwić i na sam koniec robi pod siebie nie rozśmieszają. Lepiej przez te 11 minut poszukać w Googlach kawały i je sobie poczytać.
 • Avatar
  A
  Agita 23.02.2008 11:26
  Polecam
  Mi to bardzo ten krótki filmik sie podoba.Najlepsze jest moment gdy wszyscy stoją do WC xD.Polecam :)
 • Avatar
  A
  Karolcia 15.08.2007 04:21
  yyy.... fajne?
  Nieprzepadam zbytnio za Naruto, ale miałam kiedyś z tym anime styczność, więc troche tam coś załapałm, i było niezłe, dla fanów bardzo polecam! *.*