Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

evilcockroach

 • Avatar
  A
  evilcockroach 2.09.2010 20:44
  Komentarz do recenzji "Służąca Przewodnicząca"
  Ewidentnie mnie denerwuje Usui . Tak ten przystojniak od siedmniu boleści . Jego sposób bycia i ten podryw Misaki .. mmm cóż za obrzydliwie fajny odruch wymiotny . Ni w tym piękna, ni romansu. Chyba liczyłam na coś, co do końca będzie tak niezmiernie ciach! .
  Tak ! Doszłam sobie do 22 odcinka i mam na dzieje, że już niedługo koniec, bo pojęcia nie mam ile odchinków anime liczy i wcale nie mam ochoty tego ciągnąć, JEDNAKŻE ciekawość to piekło :D
  7/10

  Zmoderowano.

  Morg
 • Avatar
  A
  evilcockroach 24.05.2010 22:01
  oooBoże
  Komentarz do recenzji "Black Lagoon"
  RevyRevy o . No za mało, ja chce więcej i więcej . Ale chcieć to se można . Anime dla mnie jedno z najlepszych, gdyż, iż lubię popatrzeć jak rozpruwa się tam gdzieś coś jednak .. PIF PAF ! Mam cie szczurze . Tak główny bohater nie ginie . Nie oglądałam jeszcze czegoś takiego, żeby ten główniak zdechł. ZDYCHAJ ! A Balalaika oooooo ! Też ją lubię ;3 Mało jej było .. tak mi się wydaje . Rock był taki och ach Pimpuś, na początku facet bezjądrowy zupełnie potem zapalił papierosa, o coś nowego ! Ta zakonnica tam gdzieś w końcowych odcinach, o jak mi się podobała, więcej takich zakonów . I tak streszczając bardzo bardzo bardzo krótko to jestem pozytywnie nastawiona na to anime . Jak kiedyś sobie zajrzę i o takiego black lagoonika sobie walne jak piwko . Żelki obowiązkowo, pozdrawiam krasnoludki .
 • Avatar
  A
  evilcockroach 9.02.2010 23:00
  Komentarz do recenzji "NANA"
  Zamiast odrabiać lekcje to siedziałam i przez ładne 3 dni oglądałam . Dzisiaj skończyłam . Mam cały rękaw mokry, w nosie też mokro a kosz pęka od zasmarkanych chusteczek . Wydaje mi się, że Nana jako Hachiko miała życie jak papier toaletowy [trzeba miec tego pecha] . Jeszcze żadne anime nie dało mi tak po dupie jak to . Beczałam non stop .
  Nie pasował mi charakterek i zachowanie Hachiko . Jak dla mnie była za bardzo irytująca ale to właśnie to miało taki urok . Muzycznie to moje klimaty, więc byłam zachwycona .
  Podobno druga część miała się ukazać czy już się ukazała jako manga . Na mojej wsi nie znajde żadnej mangi, trza by było jechać do stolicy a jakby mi sie tak chciało ..
  Złamało noge, serce, wątrobe, świetne .
 • Avatar
  A
  evilcockroach 19.01.2010 13:24
  Książe - sratatata . pomidor
  Komentarz do recenzji "Kyoshiro to Towa no Sora"
  Pełna irytacja . Prawie się wykończyłam . Nie wiem po co oglądałam coś, coś takiego ..
  „Pozdrawiam Cię, Mój Książe..” płakałam ze śmiechu i żalu jakim darzę to anime . Tylko ostatni odcinek był taki, że nie naruszył nerwów i pozwolił odetchnąć .
 • Avatar
  A
  evilcockroach 13.01.2010 20:20
  magicznie
  Komentarz do recenzji "W krainie bogów"
  Oglądałam około 3 razy ale nigdy tak dokładnie jak wczoraj . Mimo zmęczenia, senności i zamykających się oczu widziałam wszystko i nic nie przegapiłam .

  Czasem chciałabym żeby był taki świat bogów, zgubić się w nim i nawet może zostać zabitym ale żeby tego posmakować . Cudo .
 • Avatar
  A
  evilcockroach 11.12.2009 22:35
  Komentarz do recenzji "Saiunkoku Monogatari Second Series"
  Oglądałam ze dwa razy, płakałam, szlochałam sama nie wiem nad czym .
  Shuurei mądra i zdecydowana chociaż czy ja wiem .
  A stawiacie, że kogo Shuurei wybieże ?
  Co ja burak .. oczywiście, że Ryukiego no, bo kogóżby innego .
  A czy trzecia seria jest już w internecie ? Jak tak to .. no to .. no to poszukam .
 • Avatar
  A
  evilcockroach 11.12.2009 22:13
  Komentarz do recenzji "Saiunkoku Monogatari"
  Było aż tak źle ?
  To było moje chyba 2 anime . Strasznie smaczne i jak dla mnie wcale nie nudne ale to kwestia gustu :) Denerwowała mnie Korin, szczerze nie wiem z jakiego powodu i „siwy” Seiran .
  Skończyłam na drugim sezonie, dalej nie mam jak oglądać, bo nie ma żadnej strony na której byłby trzeci sezon . Ano szkoda, więc nieco skrzywdzona psychocznie jestem xd
  Myśle, że to nie było jakieś anime o głupiej nastolatce która się " sprzeda” czy co tam . W zasadzie problemy Shuurei są tak jakby poruszające ale to może tylko dlatego, że jestem beksa .
  Ten świat anime mnie pochłonął .
 • Avatar
  A
  evilcockroach 11.12.2009 18:59
  Komentarz do recenzji "Paradise Kiss"
  Anime fantazja . Mogłabym obejrzeć raz jeszcze ale .. ale po co, jak nie będzie tych „emocji” :D
  O muzyka ! Na co dzień słucham ciężkiego brzmienia za co każą mi się z domu wyprowadzić ale ten ending – poszłam pod zlewozmywak, siedziałam i słuchałam 24 h .
  *ave* ^^