Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Nefarius

 • Avatar
  Nefarius 5.03.2018 23:42
  Re: Ciekawe
  Komentarz do recenzji "B: The Beginning"
  Jeszcze była Castlevania
 • Avatar
  A
  Nefarius 27.01.2015 08:21
  Komentarz do recenzji "Kill La Kill"
  Ekipa z Man at Arms naprawdę zaszalała tworząc nożyce Ryuuko : [link]
  :D
 • Avatar
  Nefarius 11.08.2014 22:59
  Re: Wyszedł drugi sezon...
  Komentarz do recenzji "Psycho-Pass"
  Sorry, mój błąd.
 • Avatar
  A
  Nefarius 4.08.2014 15:20
  Wyszedł drugi sezon...
  Komentarz do recenzji "Psycho-Pass"
  ... tego anime, którego próżno szukać na Tanuki.
 • Avatar
  A
  Nefarius 5.06.2014 14:11
  Hej Tablis...
  Komentarz do recenzji "Kill La Kill"
  ... nie przejmuj się poniższymi szyderczymi komentarzami do twoje recenzji Kill La Kill. Prawda jest taka, że jest to świetna recenzja idealnie podsumowująca KLK. Tak trzymać :)

  Żartowałem. Tak naprawdę poziom tej recenzji sięga poziomu „Faktu” albo „GW”. Wiadomo, że jest zapotrzebowanie wśród internautów na czytanie głupot, ale bez przesady.
 • Avatar
  A
  Nefarius 2.06.2014 01:20
  To anime....
  Komentarz do recenzji "Sakasama no Patema"
  ... jest po prostu pięknie. Nie mówię tutaj o samej kresce, ale o całości. Całość jest po prostu piękna. Już dawno tak pięknej serii nie oglądałem. Jedynym bijącym w oczy mankamentem pozostaje wspomniany już w poprzednich komentarzach „ten zły”, który tutaj po prostu źle wyszedł :/

  Jeżeli natomiast o stronę naukową chodzi, to tak jak to bywało w przeszłości, już zauważyłem wśród swoich znajomych, że ścisłowcy się rzucają, że to jest niemożliwe i ten kto to wymyślił jest kompletnym idiotą, a humanistom oczy przesłoniło wspomniane, bijące zewsząd piękno. Co poniektórzy z nich próbują tłumaczyć (tracąc oczywiście tylko czas) ścisłowcom, że nie o stronę naukową w tym filmie chodzi, a reszta po prostu olewa narzekania ścisłowców.

  Mając w pamięci Pale Cocoon i Eve No Jikan, to po obejrzeniu Sakasama no Patema zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem Yasuhiro Yoshiura nie wyrośnie w przyszłości na Hayao Miyazakiego gatunku S­‑F. Mnie by to zdecydowanie nie przeszkadzało. A Wam?