Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

OtakuAya

 • Avatar
  A
  OtakuAya 21.04.2012 21:07
  Komentarz do recenzji "07-Ghost"
  No cóż, anime nie jest najgorsze, ale szczególnie nie ma się, czym pochwalić. Muszę też przyznać, że się trochę zawiodłam spodziewając się czegoś lepszego. Porównując ekranizację do pierwowzoru widzę dużą przepaść. Ponadto bardzo łatwo jest się pogubić w fabule i czuję lekki niedosyt po skończeniu oglądania. Mimo tego nie żałuję poświęcenia temu anime chwili uwagi i zapoznania się z nim. W końcu wystarczy tylko lekko przymknąć oczy na kilka wad, które przecież są często spotykane w różnych anime.
 • Avatar
  A
  OtakuAya 3.03.2012 16:32
  Komentarz do recenzji "Soul Eater"
  Serie bardzo przyjemnie się ogląda. Myślałam, że zajmie mi ona trochę dużej, bo ma 51 odcinków, ale obejrzałam za jednym ciągiem. Tak mnie w ciągnęła. Naprawdę warto obejrzeć.
 • Avatar
  A
  OtakuAya 18.01.2012 16:27
  Komentarz do recenzji "Weiß Survive"
  Beznadziejne Anime. Faktem jest, że druga seria jest o wiele lepsza od tej, ale i tak większość nawet tej do końca nie obejrzy =.=
 • Avatar
  A
  OtakuAya 18.01.2012 16:23
  Komentarz do recenzji "W krainie bogów"
  Jak byłam mała leciało to kilka razy w telewizji. Biada było temu, kto zakłócił mi wtedy spokój ^^ To jest tak niewyobrażalnie boskie, że aż trudno to słowami opisać :p
 • Avatar
  A
  OtakuAya 18.01.2012 16:05
  Komentarz do recenzji "Yamato Nadeshiko Shichihenge"
  To anime było jednym z pierwszych, które obejrzałam. Wprawdzie mogło być trochę lepiej, ale ja nie jestem wybredna i uważam, że należy ono do jednych z tych lepszych :)