Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Overman King Gainer

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Xaven 6.09.2019 22:33
  King, King, King Gainer! King, King, King Gainer!
  Obejrzałem dla opening'u. Tak, 26 odcinków anime dla jednego openingu, który jest świetny. Jako, że już bliżej mi do „weterana” mogę powiedzieć, że anime nie jest takie złe jak recenzent opisuje, mimo że obejrzałem sporo. Dodatkowo jak czytałem to zastanawiałem się czmu dał 4/10, a nie 1/10, bo na tyle mogłaby wskazywac treść recenzji (moim zdaniem).
  Co do anime; im dalej w las tym bardziej zaczynają nużyć walki, które są cały czas. Mimo to nie oglądało mi się aż tak źle, faktycznie gdybym zaczynał przygode z anime to byłoby świtne show, ale jak na ten moment powiem, że można obejrzeć; koszmarnie nie jest, ale daleko temu to do Eureki Seven (co recenzent wspominał).
  Odpowiedz
 • Avatar
  R
  odpowiedzi: 1
  Kaminatsuki 8.03.2015 01:16
  Nie rozumiem czemu taka niska ocena recenzenta.
  Wśród gatunku mecha, jest to całkiem dobra i oryginalna, lekko humorystyczna, seria.
  Śmiało można polecić fanom takich anime o super robotach jak Gurren Lagann, Gunbuster, Getter Robo, Mazinger czy Big O. Może jedynie fani Gundam UC, mogą poczuć się lekko zażenowani.
  Moim zdaniem ocena 3 gwiazdki jest krzywdząca dla tego anime. Biorąc pod uwagę muzykę, postaci, humor, scenerie, design mechów, „Overskill” zasługuje minimum 6+/10.
  Wszakże to anime o mecha, tutaj się nie liczy tak bardzo fabuła.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime