Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Umi Monogatari ~Anata ga Ite Kureta Koto~

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Zelda 15.06.2010 12:15
  nuuudne
  Już dawno czegoś tak nudnego nie oglądałam. Ukończyłam je tylko dlatego, że anime miało mało odcinków. Gdyby nie elementy magical girls, to bym się nawet za to nie zabrała. To może zacznę od tego, co mi się podobało… muzyka. Takie proste utwory, ale jakie przyjemne dla ucha. Projekty postaci też dla mnie były śliczne. No to na tyle. Najdziwniejszym elementem była postać Sama, a dokładnie jego strój. Ktoś musiał być najarany, aby w takie coś ubrać chłopaka… Wspomniana wcześniej nudna i przewidywalna fabuła. I ten cały Żółw,  kliknij: ukryte  Zastanawia mnie tylko, czy twórcy wiedzieli dla jakiej grupy docelowej tworzą te anime. Bo sam w sobie magical girls powinien być dla dziewczyn, ale w takim razie co tu robią sceny ecchi (których nawet było całkiem sporo). A i jeszcze w tym anime wkurzyło mnie to, że kapłanki są niby dorosłe, a zachowują się i wyglądają jak dzieci.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Grisznak 23.11.2009 16:05
  Margaryna i Uryna
  Oglądając miałem nieodparte wrażenie, że mam do czynienia z produkcją dla młodszych widzów, do której ktoś postanowił na siłę wcisnąć fanserwis. Nudne, irytujące i generalnie – słabe. Stanowczo odradzam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  fm 22.11.2009 16:28
  unikać
  Trudno mi stwierdzić, w jaką widownię celowali twórcy. Nastolatków zanudzi na śmierć, dziewczęta odstraszy natrętny fanserwis w postaci kusych strojów i ustawicznego wypinania się w stronę „kamery” zadnią częścią ciała. Starsi widzowie natomiast mogą mieć poważne problemy z niedorzeczną fabułą i ogólnie niską inteligencją bohaterek (no chyba, że stwierdzą, że to jest moe). Trudno coś wymagać od anime, które schemat sióstr powtarza z takich „dzieł”, jak Binbou Shimai Monogatari i Mokke, czyli starsza siostra – dobrotliwa i przesadnie wierząca w ludzi (odnośnie tandetnego, odpustowego pierścionka – „Skoro podarował Ci coś tak pięknego, znaczy, że ma piękne serce.”) oraz młodsza – rozbrykana i ładująca się w kłopoty.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime