Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Je t'aime

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Tuvo 18.09.2014 18:10
  Przykład na to, że krótki film promocyjny może być czymś wartościowym. Solidny graficznie i oszczędny fabularnie, jest historią z otwartym scenariuszem, która jest jednocześnie na tyle ciepła, że zostaje w pamięci.

  Warto obejrzeć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  TejatPrior 4.07.2013 22:41
  Najpiękniejsze 11 minut życia
  Przez przypadek trafiłam na tę krótkometrażówkę i cieszę się, że los mną tak pokierował. Żaden film nie wzbudził dotychczas we mnie tak silnego, niepohamowanego smutku i wzruszenia jak to anime. To było niesamowite przeżycie.

  Bardzo udany eksperyment dopieszczony zarówno od strony graficznej jaki i muzycznej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  katrynia 6.05.2013 23:08
  T^T
  a więc tak, na tym anime mocno się wzruszyłam, ale i wkurzyłam  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  lastwhisper 8.05.2012 14:59
  Hm.
  Każdy będzie to odbierał inaczej, interpretował inaczej i przeżywał inaczej. W moim przypadku skumulowane zostały głównie negatywne emocje typu smutek i wzruszenie. Ale sądzę, że każdy element jest warty uwagi – muzyka, grafika i fabuła. 11 minut – spożytkowane w bardzo wartościowy sposób. Polecam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  anmael 2.04.2012 20:47
  8/10
  Krótkometrażowe anime w które przedstawia psa poszukującego…?:), recenzent napisał że pies poszukuje swojego pana hmmm? – nie chcąc podważać tego co napisał „Shenai” gdyż takie dziełko ma wymowe alegoryczną i tak naprawde każdy może zinterpretować je na swój własny sposób:)
  Uważam że poświęcenie tych 11 min nikogo nie zbawi aby go zaskoczyć, oczarować, doprowadzić do łez lub też wynudzić przez jego najdłuższe 11 min w życiu :)))
  Ogólnie Polecam każdemu tą animke :) 8/10:)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  AmaiChi 28.03.2012 21:22
  piękne
  Popłakałam się na końcu, aż wstyd się przyznać, ale wg mnie to na prawdę wzruszające.
  Nie spodziewałam się sama po sobie takiej reakcji
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Descartes 13.08.2011 01:14
  warto obejrzec
  krotka historia, nie wiemy w zasadzie nic o calym swiecie, jest tylko pies, ulice, i  kliknij: ukryte . Ladnie pokazane, cala historia mowi tylko o tym, co sie dzieje z psem, reszta pozostaje w domysle. Co prawda mozna by sie czepiac paru brakow (akcja trwa dosc dlugo, a wszystko caly czas jest ladne i posprzatane…), lecz warto poswiecic te 10 minut na blizsza znajomosc.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  TenTeges 9.08.2011 18:50
  Brak słów. Żadne OVA tyle we mnie tyle emocji dotychczas nie wzbudziło. Chociaż nie przepadam tak bardzo z psami, to gdy  kliknij: ukryte 

  Naprawdę wzruszające. Uwielbiam krótkometrażówki, a to jest po prostu perełka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kysz 4.08.2011 19:06
  Mam słabość do krótkometrażówek i wszelkiego rodzaju anime muzycznych, także i to mi się podobało. Po prostu lubię tak zwięzły sposób przedstawiania pewnych rzeczy. arcydziełem bym tego nie nazwała, bo takowych jest niestety niewiele, ale temat był ciekawy. Naprawdę wzruszyła mnie samotność tego pieska i tyle xd
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  anulka406 4.08.2011 19:01
  Smutne
  Szkoda mi tego psa jak cholera. Smutno mi się strasznie zrobiło w trakcie oglądania. Nie będę tu wypowiadać się o jakiejś grafice czy coś, całość po prostu nostalgiczna i trochę przygnębiająca. Muzyka jak na moje ucho kiepska, choć może to dlatego, że boli mnie głowa i wycie mi nie podchodzi w tej chwili. Nie jestem też wielką fanką tej rasy psów, ale i tak mi go żal… Żadna istota nie zasługuje na samotność. Ten piesio  kliknij: ukryte Smutne.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  THeMooN 4.08.2011 16:51
  Szczerze?
  Poza ładnymi krajobrazami i basetem nie zalazłem w tej OV'ie (tak OVA, nie teledysk/film goddammit) niczego co by mnie urzekło. Końcówka mnie wręcz okropnie zawiodła. Przykro mi Panie Oshii ale Pańskie „dziełko” oceniam na 5/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  RockGothGirl 4.08.2011 14:22
  Jak tylko weszłam na YouTube i zobaczyłam teledysk to się normalnie wzruszyłam do łez.I powiem szczerze że zaskoczyło mnie że to recenzja teledysku na tej stronie a to bardzo rzadko się zdarza.Ale jestem pod wspaniałym wrażeniem.
  Odpowiedz
 • Anielski_Pyl 20.03.2011 04:29:46 - komentarz usunięto
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime