Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Softenni

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  zensc 21.09.2011 19:42
  6/10
  Zgadzam się całkowicie z Cthulhoo, ale fakt, że z morza debilnych gagów można tu wyłowić kilka całkiem niezłych i choćby dla nich warto dać serii szansę. Jednak radze uzbroić się w cierpliwość, bo czasem kawały są tak głupie, że ciężko jest skojarzyć o co tak właściwie chodziło twórcom.  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Cthulhoo 28.06.2011 00:20
  Obejrzane
  Ten tytuł podczas emisji miał okazję na moim MALu mieć każdą ocenę z przedziału od 2 do 7. Zaczął się bardzo nieciekawie i, nie czarujmy się, po prostu słabo, lecz w pewnym momencie nastąpił skok poziomu i anime, które zasługiwało na miano jedenj z najslabszych serii w tym sezonie, stało się całkiem sympatyczną ecchi komedią parodiującą konwencję anime sportowego.
  Nie jest to oczywiście dzieło wybitne, jednak wcale nie uważam, że zmarnowałem swój czas oglądając Softenni.
  Odpowiedz
 • bastek66 14.06.2011 14:49:32 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Cthulhoo 25.05.2011 15:00
  Specyficzne anime
  Po pierwszym odcinku serię oceniałem bardzo nisko i uznałem ją za bardzo śmieszmieszną komedię. Jednak postanowiłem dać jej szansę i nie żałuję. Nie znaczy to, że seria jest dobra, wręcz przeciwnie, jest słaba a raczej tak słaba, że aż dobra.
  Ilość bezsensu, absurdu i głupoty jest powalająca a samym gagach nie jest istotny humor, tylko to, że pojawiają się one bez żadnej większej logiki a oglądanie ich nie tyle bawi, co zmusza do myślenia, czego to jeszcze twórcy nie wymyślą.
  Jeżeli koguś taka formuła pasuje lub po prostu odczuwa swoistą satysfakcję z katowania się crapem: polecam. jeżeli nie: radzę omijać szerokił łukiem.
  Ja osobiście kwalifikuję się pod tą pierwszą opcję.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Grisznak 15.04.2011 17:06
  K-ON idzie grać w peni... pardon, tenisa
  Pierwsze klima minut – no tak, kolejna seria, która bazuje na moe­‑moe. Kolejne kilka minut – a nie, bo na majtaczanym moe. Co zapewne die hard fanom moe panienek przeszkadzać nie będzie. Mimo wszystko, najbardziej oryginalnym i chyba atrakcyjnym elementem tego anime są krowy.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime