Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Mardock Scramble

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  MrHybryda 24.02.2016 02:45
  Recenzja?!
  Tak się luźno zastanawiam, dlaczego nikt nie odważył się napisać do tego anime jakiejś normalnej recenzji? Wydaje mi się, że speców od filozofii w redakcji nie brakuje, a że potrafią oni nawet z „Gatchaman CROWDS insight” uczynić arcydzieło, to tym bardziej w niszowym cyberpunku znaleźliby dobre strony. Wyważona recenzja z pewnością zwielokrotniłaby liczbę fanów tej zacnej serii.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  InaIko 22.03.2014 19:44
  Jedne co tak na prawde mnie razilo to kompletnie idiotycznie dobrane nazwy i imiona nawiazujace glownie do jajek. Nawet jak nie nawiazuja to jest glupio; Welldone the Pussyhand kompletnie mnie rozwalil, tak ze rypnelam o podloge i dlugo nie moglam sie podniesc ze smiechu.
  Graficznie stoi na wysokim poziomie, podoba mi sie gama 'teczowych odblaskow' ktorych w tym anime pelno. Nawet  kliknij: ukryte 
  Fabularnie… tez nie najgorzej. Troche dziwne wykonanie ale jako calosc wychodzi bardzo przyzwoicie. Nie bylo przesadzonego dramatyzmu, za co bylam bardzo wdzieczna. Troche wytlumaczen by bylo dobrze zobaczyc, ale coz nie ma to nie ma.
  Muzycznie tez spocz. Nie wyraze sie wiecej, bo niespecjalnie sie wsluchiwalam.
  Dalabym z 7/10 spokojnie. Tworcom bym polecila tez lekcje angielskiego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrHybryda 1.02.2014 00:48
  Polecam
  Oryginalny scenariusz oraz bardzo dobra grafika i muzyka. Trylogia dla każdego, komu przejadło się już schematyczne i oklepane kino akcji, jakim nas na codzień męczą.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Czajuś 29.06.2013 12:07
  Jestem po pierwszej części i na szczęście film mnie specjalnie nie zawiódł. Grafika i muzyka stoją na odpowiednim poziomie, dramat jest chociaż na szczęście nie ma jego stężenia na poziomie trudnym do przetrawienia a durnoty tylko dwie zauważyłem.  kliknij: ukryte . Tak czy inaczej – 8 się należy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Przemyshi 26.04.2013 11:02
  Oglądałęm
  Obejrzałem pierwsze 2 części i były spoko :)
  Kiedy ma być 3? Ehh już zapomniałem na czym to się skończyło.  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  R
  tywinus 27.10.2012 13:31
  Bzdury
  Ogryzek widoczny na stronie niajk ma się do treści filmu.
  Odpowiedz
 • kadzik142 21.09.2012 21:58:00 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  zensc 27.10.2011 19:15
  10/10
  Strasznie mi się podobało. Jest wszystko czego wymagam od produkcji tego typu: ładna grafika, fajne postacie, sporo akcji, trochę dramatu  kliknij: ukryte , kobiecy protagonista, który przemienia się z owieczki w lwa, nie tylko cieleśnie ale i mentalnie,  kliknij: ukryte , no i najważniejsze – przemoc i krew, bardzo dużo krwi! Nie można zapomnieć o Myszy, ta postać naprawdę dodaje uroku!!! Grupka dziwaków co kolekcjonowała części ciała była zarąbista, szczególnie koleś  kliknij: ukryte . Nie mogę doczekać się kolejnej części, bo sposób w jaki zakończyli pierwszą, był czystym sadyzmem ze strony twórców. To tak jakby goku wypuścił finałowe ka­‑me­‑ha­‑me na Frezera i odcinek skończył by się w momencie, tuż przed uderzeniem. Polecam!
  Odpowiedz
 • odpowiedzi: 1 Anielski_Pyl 12.10.2011 18:20:39 - komentarz usunięto
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime