Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Code Geass: Hangyaku no Lelouch - Nunnally in Wonderland

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Bortak42 2.05.2016 19:23
  Code Geass: Hangyaku no Lelouch - Nunnally in Wonderland
  Ogólnie co do odcinka to uważam , że odcinek nie był potrzebny i nie było żadnego sensu go wyemitować i po prostu był naciągany , ale odcinek według mnie był całkiem niezły i daje ocenę 7/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Subaru 22.03.2013 12:45

  Łał, przeżyłem te 28 minut.

  Żenujący dodatek do dobrego „Code Geass”. Radzę nie oglądać, szkoda czasu i nerwów.
  Ani to zabawne, ani dobrze wykonane, ani interesujące. Jedno wielkie zero.
  1/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Arolek 9.01.2013 19:25
  czuje się opluty przez sunrise...
  Ta OAV sprawiła że me podekscytowanie czekaniem na następne odcinki Akito the exiled spadła. BRAWO SUNRISE!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Shi 6.10.2012 12:22
  Po co? Absolutnie niepotrzebne „zagranie”.
  Niestety, seria przyniosła wielkie pieniądze, studio łatwo nie zrezygnuję z dochodów. Anime jest tak popularne, że wystarczy przypiąć metkę „Code Geass” żeby wszyscy chociaż pokusili się zobaczyć – jeszcze więcej kasy dla studia.
  Ośmielę się napisać – to ujma na honorze serii.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Seion 27.08.2012 17:21
  Co to ma być!
  To 'coś' – bo inaczej nie można tego nazwać zniszczyło moją opinię o Code Geass'ie. Zachowanie Leloucha było żałosne i szczerze mówiąc ledwo dotrwałem do końca.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  C.Serafin 4.08.2012 19:10
  Nieporozumienie pod każdym względem.
  Nie oczekiwałem po tej produkcji zbyt wiele. Ot, myślałem że będzie to jakaś fazowa komedyjka wykorzystująca motywy i postacie z szalenie popularnego i nierównego oryginału. Widocznie nawet to było zbyt wielkim wyzwaniem dla studia Sunrise.

  Nunnally w Krainie Czarów po prostu przynudza i nie oferuje niczego poza budzącymi konsternacje projektami postaci. Humoru nie zauważyłem, fabuła to jakiś zlepek luźno powiązanych scen, a finałowa walka powinna być pokazywana na Anime Failach zamiast legendarnej już walki Naruto z Painem. Najgorszą tragedią są jednak postacie. Lelouch budzi zażenowanie swoją graniczącą z chorobą obsesją na temat siostry, Nunnally wyróżnia się tylko fanserwiśną sukienką, a cała reszta to bełkoczące gadające głowy.

  Natomiast forma tego czegoś, przypominająca biedne visual novel, to zupełne nieporozumienie. Równie dobrze można ściągnąć sobie wersję bez napisów, wyłączyć dźwięk i oglądać przewijając w kółko o pół minuty do przodu. Różnicę ciężko byłoby zauważyć, tym bardziej że animacja pojawia się tylko parokrotnie i jest na kiepskim poziomie. Nie zdziwiłbym się gdyby ta kinetic novel było po prostu resztką po porzuconym wysokobudżetowym projekcie, pojawiającą się tylko po to by nie wyrzucać w błoto już wydanych jenów. A nuż się sprzeda.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Qualu 2.08.2012 18:21
  Bankai! Spin, Senbonsuzakuradite!
  Ta produkcja jest za dobra, aby dostała jeden. Imperator w sukience ze świecącymi serduszkami w koronie niczym gwiazdki w tandetnej czapce św. Mikołaja wyglądał po prostu zabójczo. Suzaku dostał +7 punktów do szybkości i gdy zejdzie ze swojego białego mech.. konia, pokazuje, że nie nosi on miana Spinzaku bez przyczyny. Tak więc.. to były moje dwa powody, za które to coś dostaje dwa właśnie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Grisznak 31.07.2012 21:30
  Po prostu słabe
  Wybaczyłbym formę, gdyby treść coś oferowała. Niestety, jedną z rzeczy, które mnie dość mocno wkurzają, są nieśmieszne komedie. A właśnie czymś takim jest to coś.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime