Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Sabagebu!

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  pomeks 29.12.2015 15:54
  Uwielbiam :3
  Dzięki Sabagebu! zacząłem swoją przygodę z anime.
  Moje wspomnienia są bardzo przyjemne.
  Każdemu kto szuka dobrej komedi z brońmi w tle, polecam!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrKrzychu 7.01.2015 10:30
  Sabagebu!
  Sabagebu! oglądałem z przyjemnością, nie wiedząc że okaże się tak świetną komedią z wątkami parodii. Seria przy której się nie nudziłem, idealna na zimowe wieczory.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  deduch 12.11.2014 00:12
  zuooooo...
  Główna bohaterka to czyste zuooo, co rzadkie w anime. Wielki plus :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  vegetas 24.10.2014 13:33
  Anime bardzo fajne – dziwne bohaterki.. takie „inne” niż inne:) do tego co mi się w oczy rzuciło to mundurki szkolne:D zywcem wzięte z rosario to vampire.. a gł. bohaterka ma nawet włosy moki;D do tego jest kadr z dziewczyną w niebieskim swetrze, który takżę bym w rosaro to vampire.. W każym razie to tyle z offa, a anime jak pisałem, fajne. 8/10
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Jackass 21.09.2014 18:26
  Seria mnie nieźle zaskoczyła. Myślałem, że będzie to coś pokroju Stella Jogakuin Koutouka C3­‑bu, a tu proszę, komedia przednia. Bohaterki podobały się, zwłaszcza Momoka. Czasami same teksty narratora potrafiły rozłożyć. Jedna z trzech dobrych komedii tego sezonu. Po cichu liczę na drugi sezon w późniejszym czasie. 8/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  nekoayuchan 31.08.2014 13:42
  Jak na razie sądzę, że to całkiem niezła komedia, uwielbiam się śmiać przy anime więc czekam z niecierpliwością na nowe odcinki. Może nie do każdego trafiać taki humor ale mi się podoba.;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ppzo1 3.08.2014 13:25
  Pozytywne zaskoczenie.
  Ta serie naprawdę mnie zaskoczyła. Spodziewałem się, rozlazłego średniaka, przepakowanego infantylnym humorem, a dostałem zabawną serie, z autoironicznymi żartami. Podoba mi się ten dystans, z jakim traktuje siebie ta seria, poprzez lektora.

  Oglądając tą serie bawię się świetnie, nie jest to serial ambitny, ale i tak prezentuje się świetnie.

  Bardzo pasuje mi złośliwy charakter głównej bohaterki, bardzo ją polubiłem. Nie jest to kolejny Moeblob, bez osobowości.

  Liczę na to, iż ta seria, nadal będzie się rozwijała w dobrym kierunku, oby nic w międzyczasie nie pękło, tak jak w przypadku Death Note, który w połowie serii stał się zupełnie niestrawny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Domi-kun 16.07.2014 22:32
  Dobre
  Całkiem sympatyczne bohaterki, które nie dadzą sobie dmuchać w kaszę, w niecodziennym klubie. Podobało mi się już od pierwszych kwestii bohaterek nawiązujących do narzekania że to kolejna seria o słodkich dziewczynkach a survivalu nie będzie. Poza tym plus za komentarze narratora.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  qwerty 29.06.2014 17:36
  Nie jestem „military geekiem”, ale nawet ja wiem, że „Desert Eagle” tylko efekciarsko wygląda, więc żadna osoba znająca się na broni palnej nie będzie chętna korzystać z jego usług, a już na pewno nie drobna kobieta, biorąc pod uwagę jego odrzut. A tu mówimy o jakimś survival­‑klubie, którego członkiniami powinny być osoby znające się na rzeczy. Troszkę to dyskwalifikujące tę serię już na starcie ^^'
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime