Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Hatsukoi Monster

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Arisa85 3.06.2017 03:36
  Nie oglądać, choćby za to płacili!
  Próbowałam, ale jednak to porzucam. Nie mogę na to patrzeć. Nie oglądać tego choćby za to płacili. To jest masakra. Absolutne Zero.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Arisa85 3.06.2017 02:27
  To anime to masakra!
  Obejrzałam dwa odcinki i mam dość! nie da się tego oglądać. Za co oni tak to komentują dobrze? Tu nie ma z czego się pośmiać, tu są tylko żałosne i głupie rzeczy. Jak facet grzebie sobie w gaciach i zachowuje się jak pięciolatek. Gdy ja byłam w piątej klasie to byłam jeszcze mała w wzroście i miałam nie całe 12 lat. Oglądałam jeszcze wtedy atomówki lub coś takiego. Wszystko rozumiem, ale to już jest poniżej tego co ja zniosę w anime. A tu tego nie zniosę. Nie dziwie się, że nikt nie chciał tego tłumaczyć do końca. Odcinki od 1 do 3, tłumaczy ktoś z grupy AO subs, następnie 4 i 5 ktoś znowu inny, a od 6 do 12 ktoś znowu inny. Nie wiem czy obejrzę to do końca, bo mam tego tak dość, że nie macie pojęcia. Na prawdę nie wiem, za co oni to tak chwalą?! Niech ktoś mi powie, bo może ja nie rozumiem czegoś? A może jestem głupia na to anime? Wiem, że jak trzeci i czwarty odcinek będzie taki głupi to to porzucam. I nie dam temu nie więcej niż Zero punktów. Nie da się temu dać nawet jednego punktu (gwiazdki). Ja na pewno nie dam. To masakra! To już ten męski wampirowi harem był lepszy od tego. Tamto dało się jakoś obejrzeć, a to? Tego się nie da po prostu oglądać. W spróbuję obejrzeć jeszcze ze dwa, ale jak dalej będzie takie głupie to na prawdę to porzucam. Trzymajcie kciuki, żebym nie wymiotowała lub nie zwariowała pod czas oglądania następnego odcinka!?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Lilly 15.10.2016 11:38
  W sumie to nie wiem dla jakiej grupy docelowej kierowane jest to anime…Choć ku mojemu zdziwieniu nie było tak źle. Jako produkcja przy której człowiek chce się pośmiać sprawdza się dobrze. Jeśli natomiast ktoś liczy na coś więcej pod kątem fabuły to się rozczaruje. Fabuła jest tu raczej tłem dla pokazywanych scen komediowych.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Easnadh 3.07.2016 21:52
  OMG
  Nie wiem, kto postanowił zaproponować jedną z ról Sugicie Tomokazu, ale to zdecydowanie oznaka czystego geniuszu.

  Piątoklasista. Wyglądający jak co najmniej student pierwszego roku. Z głosem Tomokazu Sugity. Grzebiący sobie w spodenkach i krzyczący w kółko przez pół odcinka: „Chinko!!!”.

  Piękne. MOAR, GIMME MOAR!

  PS Wbrew moim obawom główna bohaterka okazała się nieszkodliwa i całkiem urocza. Na pewno zerknę na dalsze odcinki, tylko czy mój mózg to wytrzyma…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Tamago-chan 3.07.2016 21:04
  To anime to jakaś masakra! Cały ten pomysł jest tak głupi, że po prostu wiedziałam, że muszę to zobaczyć. Pierwszy odcinek nie rozczarował, prawie popłakałam się ze śmiechu. Te dziecięce zabawy chłopców wyglądających jak dorośli faceci z głosami dorosłych facetów. Nie wiem czy dam radę to oglądać, bo zapowiada się na wysyp głupich pomysłów, ale jestem ciekawa jak ta historia się potoczy. No i mam nadzieję, że będzie zabawnie.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime