Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Caligula

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Ephant 11.10.2018 00:15
  7/10
  Bardzo ciekawa koncepcja (Fallout Dr Braun anyone?), realizacja całkiem niezła, ale dość to wszystko chaotyczne; za mało czasu na tyle postaci, twórcy chyba do końca nie wiedzieli co z tym wszystkim zrobić, zwłaszcza końcówka z ostrym niedosytem
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 28.06.2018 04:34
  Bardzo przeciętna seria – ot co jedna, ładna piosenka, kilka całkiem fajnych projektów postaci, nienajgorzej zanimowane walki i tyle. Nie miałem żadnych oczekiwań i też nie jestem w żaden sposób rozczarowany.

  Jeśli ktoś by się zastanawiał czy warto obejrzeć, to odpowiedź jest prosta – nie. Jest to przeciętniak, o którym bardzo szybko się zapomina i są lepsze zapychacze czasu. Ode mnie 4/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Impos 25.06.2018 23:57
  Po 12 odcinku
  Przez chwilę miałam wrażenie, że zapowiada się całkiem przyjemna seria, ale ostatecznie wyszło bardzo nijako. 12 odcinków to zdecydowanie za mało, żeby w przekonujący sposób pokazać charaktery i problemy tej hordy bohaterów i antagonistów. Ta  kliknij: ukryte . Spodziewałam się także czegoś więcej po Miu…
  Trochę szkoda, bo sam pomysł ludzi  kliknij: ukryte w wirtualnym świecie, żeby zapomnieć o problemach, miał większy potencjał…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Koogie 25.04.2018 17:49
  3 odcinek
  Trzeci odcinek jest wart komentarza. Ogólnie seria raczej nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia w pierwszym odcinku. W drugim było lepiej, ale też raczej powolny rozwój akcji. Trzeci odcinek był jednak wyjątkowo fajnym doświadczeniem, gdzie eskalowana dziwność przyciągała do ekranu.
  Ogólnie spokojnie można powiedzieć, że seria jest znacznie lepszą personą niż wychodząca w tym samym czasie persona 5. Lepszy klimat, w miarę składne i posiada te typowe dla persony pomysły ukazywania wewnętrznych konfliktów w fizycznej formie. Nie uważam tego za żadną rewelacje, lecz zdatne.

  Jestem ciekaw czy poziom trzeciego odcinka się utrzyma, a skoro już porzuciłem oglądanie persony 5 to w sumie mogę poświęcić trochę czasu Caliguli.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Bitess 11.04.2018 11:31
  Nie do końca ogarniam to co wydarzyło się w pierwszym odcinku. Pokrótce streści, wytłumaczy mi to jakiś dobry człowiek? Poza tym oprawa wizualna na konkretnym poziomie. Nie mogę się przyczepić do animacji czy kreski.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime