Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Hinamatsuri

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  havamaal 3.07.2019 21:51
  Czy tylko mi się wydaje że Hitomi „skradła” całe show tej produkcji?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 23.06.2018 21:49
  Fantastyczna komedia! I o mój boziu, ta animacja postaci! Ta płynność ruchów, mimika twarzy, wszystko było przepiękne i dopracowane! Mocno niedoceniona seria, a zasługuje na wysokie noty! Chcesz się pośmiać? Nacieszyć się fajnie wykreowanymi postaciami? Napatrzeć się na grafikę wysokiego poziomu? Oglądaj Hinamatsuri!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Nikodemsky 22.06.2018 18:38
  To było genialne! Mój AOTS i zdecydowanie najbardziej będzie mi brakować Hiny i ekipy z całego sezonu wiosennego.

  Ode mnie mocne 8/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Klemens 12.05.2018 03:04
  Ep 6
  Co tu się odwaliło? To miało być przepełnione żarcikami, a nie czymś takim… Strasznie pozytywne wrażenie zrobiła na mnie teraz ta seria.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  San-san 12.04.2018 22:41
  nie do końca serio
  Tak myślę, że ta seria jest mocno z przymróżeniem oka… To jest: jak coś wielkiego metalowego z ludzką twarzą uderzy się znienacka po zmaterializowało się w twoim pokoju to nie mówisz „udam, że to się nie stało…” stąd uznałam, że twórcy przechodzą nad realiami bardzo mocno i nie mówię o elementch sf.

  Ale relacja Hiny i Nitty może być zabawna i urocza. O to w tym chyba chodzi.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 9.04.2018 11:26
  Mam tutaj problem. Z jednej strony anime jest zrobione poprawnie, z drugiej bardzo namieszali w tym pierwszym odcinku. Jest to połączenie chapterów od 1 do 3. Problem polega na tym, że 3­‑ciego jest tu parę sekund, drugi jest niekompletny, a pierwszy rozbity na części. Wstęp jest chyba z 6­‑tego tomu (nie chce mi się sprawdzać).

  PO CO!? No dobra, wiem po co. Hinamatsuri to nie 4­‑koma, czy inna gag­‑manga, gdzie można sobie chapter skrócić i nikt nie zauważy. Trzeba kombinować by rozbić historię na te niecałe 20 min epizodu.

  Paradoksalnie trzyma się to nawet kupy, ale gubi się w tym część humoru sytuacyjnego. No i jak już mówiłem, to nie jest gag­‑manga, gdzie żarty wyciągane są z rękawa co sekundę.

  Patrząc na koncepcję obawiam się, że seria może być ugrzeczniona. Hinamatsuri w oryginale jest o tym, że ludzie to banda dupków (z drobnymi wyjątkami, co też w tej serii jest pokazane w sposób komediowy). Nie wiem czy taka koncepcja przyświeca scenarzyście i reżyserowi. Mam nadzieję, że dadzą radę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  I. 7.04.2018 21:55
  Po obejrzeniu 1 odcinka zabrałam się za mangę, teraz trzymam kciuki żeby zaanimowali historie o  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 7.04.2018 17:18
  Hina to apatyczna dziewczynka, która rzuca niezrozumiałymi, okazjonalnie śmiesznymi tekstami, natomiast Nitta to członek Yakuzy, który chyba znalazł się tam z przypadku. Główni bohaterowie w dużym skrócie.

  Seria jest o wiele mniej „szalona”, niż sobie wyobrażałem ale ma swoje momenty, dla których warto przesiedzieć przed ekranem. Często pojawiają się różne żarty i nawiązania, które można docenić.

  Generalnie bardzo lekka seria i są to bardziej okruchy ale ogląda się przyjemnie, przynajmniej póki co. Czekam na więcej akcji w szkole.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime