Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Banana Fish

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Ancietejka 2.11.2018 15:51
  odcinek 17
   kliknij: ukryte - jak ty mi chłopie zaimponowałeś.
  Z niecierpliwością czekam na jego wejścia w kolejnych odcinkach. Głos ma wyborny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Kamen 25.10.2018 22:58
  16 odcinek
  Omg, te seksy.
  Autentycznie skisłem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 15.10.2018 19:57
  Szkoda, że zmienili opening, pierwszy był dużo lepszy. Z kolei nowy ending całkiem dobrze brzmi i łatwo wpada w ucho, choć do poprzedniego mu daleko – im więcej słucham pierwszego endingu, tym bardziej twierdzę, że jest przegenialny.

  Po połowie sezonu nie zmieniam swojego zdania co do tego anime – jest to porządna i ciekawa produkcja. Na pewno nie jakieś wspaniałe dzieło (czy w ogóle takie wyszło w sezonie letnim? pomijając połowę trzeciego sezonu „Shingeki no Kyojin”), ale dobrze się oglądające, z dobrą akcją, której pewnie będzie jeszcze więcej w następnych odcinkach. Podobają mi się wstawki komediowe, nie są dodawane na siłę, tylko z wyczuciem, można się uśmiechnąć czy nawet zaśmiać, przynajmniej do mnie trafia poczucie humoru twórców. Coraz bardziej lubię też Maxa, o dwójce głównych bohaterów nie wspominając. Eiji ma świetny głos, o ile Asha czy innych bohaterów potrafię sobie wyobrazić z innymi głosami, tak tej postaci jakoś nie.
  Widzę, że na tanuki.pl nadal BF widnieje pod tagiem shounen­‑ai/yaoi, choć na innych stronach go nie ma. No nie wiem, czy to właściwe. Rzecz jasna twórcy lubią rzucać scenami, które mogą wskazywać na coś więcej niż koleżeńską relację między Eiji'm a Ashem (choć to zależy z pewnością od interpretacji), ja osobiście jednak widzę tu przede wszystkim piękną przyjaźń. Aczkolwiek może w drugiej połowie sezonu pojawi się coś konkretniejszego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Ancietejka 22.09.2018 13:17
  Moje ulubione anime z letniego sezonu. Polubiłam tę historię i bohaterów od razu, nie jestem tylko do końca przyzwyczajona do kreski, zwłaszcza twarze postaci wyglądają dziwnie, ale to aż tak bardzo nie odrzuca, by przestać oglądać. Cieszę się, że wychodzi ta seria – w morzu anime udziwnionych/w świecie fantasy, gier itp. ta się zdecydowanie wyróżnia swoją zwyczajnością. No nie do końca, ale wiadomo o co chodzi.
  Warto dać szansę BF, z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz lepiej i jest coraz więcej emocji, choć niekiedy w najważniejszych scenach ich nieco brakuje.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kanivaru 1.08.2018 16:54
  Swoją drogą uwielbiam twittera „promocyjnego”, gdzie można zobaczyć chociażby preview najnowszych odcinków: [link][link][/link]
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 8
  Kamen 26.07.2018 11:18
  Seria pozbawiona emocji
  Po 3 odcinkach z trudem mogę powiedzieć coś dobrego o serii. Jej głównym problemem jest problem ze wzbudzaniem u widza emocji oraz taki bym powiedział „czilałtowy” klimat.

  1) Wszystkie treści związane z molestowaniem seksualnym podane są w takiej formie, że trudno brać to na poważnie. Bardzo rozśmieszyła mnie ta scena, gdzie ten mały czarny (zapomniałem imienia) zaczął się drzeć z taką euforią „spoko maroko, to gej!”. W audio było nawet takie „gay da yo!!!”, co tylko spotęgowało efekt śmieszności.[/ukryj]

  2) Nie lepiej jest z samą ekipą. Śmierć  kliknij: ukryte  była chyba jedną z najmniej wstrząsających/klimatycznych, jakie widziałem. Niby zabieg podobny do tego np. z nowego FMP, ale w tutaj wyszło to tak randomowato, że w ogóle nie czuć było tego efektu. Nie wiem, może chcieli pokazać, że śmierć w takich gangach to tylko statystyka? Ale wyszło to po prostu nijako.

  3) Postacie są mało ciekawe i dość standardowe. Obowiązkowo mamy jedną ofermę (która w jakiś sposób wzbudza sympatię głównego bohatera). Obowiązkowo mamy samca alfa, który obowiązkowo i tak troszczy się o swoich, chociaż to tylko drań zdolny do wszystkiego. Oczywiście jest taki dobry, że zastrzeliłby mrówkę z odległości 25 jardów. Ten motyw z  kliknij: ukryte  też wydaje się dość standardowy.

  Postacie poboczne? Jakie postacie poboczne? Trudno kogokolwiek zapamiętać.

  4) Sama fabuła jak na razie stoi w miejscu. Intryga też wydaje się w najlepszym wypadku średnia.

  Żeby nie było – moim zarzutem nie jest tutaj to, że seria jest „kliszowa” (to w końcu stara manga). Moim zarzutem jest to, że realizacja tego jest mierna. Nie wiem, czy to wina mangi, czy adaptacji, ale ogląda się to w najlepszym wypadku średnio.

  No i jeszcze te tanie yaoi baity…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Swiezak 9.07.2018 23:36
  1 ep
  Ile scen shounen­‑ai lub yaoi można się spodziewać? Zapowiada się ogólnie super. Klimat, akcja, pościgi, animacja też dosyć ładnie się prezentuje i ost pod koniec wpada w ucho.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 7
  ZSRRKnight 9.07.2018 21:42
  Pierwszy odcinek był świetny. Dużo akcji, świetna animacja, bardzo ciekawie pokazani bohaterowie i intrygująco się zaczynająca fabuła. Oby dalsze odcinki trzymały taki poziom
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Kanivaru 6.07.2018 10:13
  Aaaaaaaa, wreszcie, moje dzieciaki są tutaj. Zrobiłem pisiąt screnów w pierwszym odcinku i przygotowuję się powoli na cierpienie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 9
  chi4ko 22.06.2018 21:09
  Inne: Shounen­‑ai/yaoi


  Ha ha ha! A więc jednak!  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime