Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Banana Fish

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Kanivaru 1.08.2018 16:54
  Swoją drogą uwielbiam twittera „promocyjnego”, gdzie można zobaczyć chociażby preview najnowszych odcinków: [link][link][/link]
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 8
  Kamen 26.07.2018 11:18
  Seria pozbawiona emocji
  Po 3 odcinkach z trudem mogę powiedzieć coś dobrego o serii. Jej głównym problemem jest problem ze wzbudzaniem u widza emocji oraz taki bym powiedział „czilałtowy” klimat.

  1) Wszystkie treści związane z molestowaniem seksualnym podane są w takiej formie, że trudno brać to na poważnie. Bardzo rozśmieszyła mnie ta scena, gdzie ten mały czarny (zapomniałem imienia) zaczął się drzeć z taką euforią „spoko maroko, to gej!”. W audio było nawet takie „gay da yo!!!”, co tylko spotęgowało efekt śmieszności.[/ukryj]

  2) Nie lepiej jest z samą ekipą. Śmierć  kliknij: ukryte  była chyba jedną z najmniej wstrząsających/klimatycznych, jakie widziałem. Niby zabieg podobny do tego np. z nowego FMP, ale w tutaj wyszło to tak randomowato, że w ogóle nie czuć było tego efektu. Nie wiem, może chcieli pokazać, że śmierć w takich gangach to tylko statystyka? Ale wyszło to po prostu nijako.

  3) Postacie są mało ciekawe i dość standardowe. Obowiązkowo mamy jedną ofermę (która w jakiś sposób wzbudza sympatię głównego bohatera). Obowiązkowo mamy samca alfa, który obowiązkowo i tak troszczy się o swoich, chociaż to tylko drań zdolny do wszystkiego. Oczywiście jest taki dobry, że zastrzeliłby mrówkę z odległości 25 jardów. Ten motyw z  kliknij: ukryte  też wydaje się dość standardowy.

  Postacie poboczne? Jakie postacie poboczne? Trudno kogokolwiek zapamiętać.

  4) Sama fabuła jak na razie stoi w miejscu. Intryga też wydaje się w najlepszym wypadku średnia.

  Żeby nie było – moim zarzutem nie jest tutaj to, że seria jest „kliszowa” (to w końcu stara manga). Moim zarzutem jest to, że realizacja tego jest mierna. Nie wiem, czy to wina mangi, czy adaptacji, ale ogląda się to w najlepszym wypadku średnio.

  No i jeszcze te tanie yaoi baity…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Swiezak 9.07.2018 23:36
  1 ep
  Ile scen shounen­‑ai lub yaoi można się spodziewać? Zapowiada się ogólnie super. Klimat, akcja, pościgi, animacja też dosyć ładnie się prezentuje i ost pod koniec wpada w ucho.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 7
  ZSRRKnight 9.07.2018 21:42
  Pierwszy odcinek był świetny. Dużo akcji, świetna animacja, bardzo ciekawie pokazani bohaterowie i intrygująco się zaczynająca fabuła. Oby dalsze odcinki trzymały taki poziom
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Kanivaru 6.07.2018 10:13
  Aaaaaaaa, wreszcie, moje dzieciaki są tutaj. Zrobiłem pisiąt screnów w pierwszym odcinku i przygotowuję się powoli na cierpienie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 9
  chi4ko 22.06.2018 21:09
  Inne: Shounen­‑ai/yaoi


  Ha ha ha! A więc jednak!  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime