Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Shichisei no Subaru

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 20.09.2018 19:59
  Przeciętna, momentami udająca ambitną przygodówka wzorowana na popularnych isekaiach. Nie było jakoś odrzucające ale za ciekawe też nie. Za tydzień pewnie zapomnę, że w ogóle to oglądałem.

  5/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  rool 13.09.2018 00:35
  jak zwykle, więcej gadaj podczas walki niż to warte.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Saarverok 27.07.2018 08:29
  4 ep.
  Heeeeeeh, to zaraz się okaże, że  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 19.07.2018 23:44
  3 ep.
  Kurczę, ciężko mi się odnieść do tej bajki. Porusza dosyć poważną tematykę, która raczej nie skończy się na pierwszym sezonie, jest z góry skazana na bittersweet, a jednak ma sporo jakiegoś uroku i ciepła w sobie w połączeniu z nakama power. Wybitne to to nie jest i raczej nie będzie, ale rokuje na co najmniej przyjemny seans, o ile twórcy nie przesadzą z kontrastem pomiędzy tematyką, a ogólną konwencją. Jest parę rzeczy upierdliwych, jak chociażby to, że  kliknij: ukryte 

  No nic, tak jak przy pierwszym odcinku prawie przysnąłem, przy drugim obejrzałem bez większego entuzjazmu, tak trzeci był całkiem solidnie zrealizowany. Ale to i tak daje ratio 2 złe : 1 dobry odcinek. Za wiele razy temat był wałkowany, aby z gatunku wykrzesać coś więcej niż do tej pory było pokazane. Obym się miło zaskoczył.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 12.07.2018 20:23
  2 ep
  Drugi odcinek zdecydowanie bardziej do siebie przekonał, choć czuć tutaj powiew inspiracji od innych isekaiów – LH, czy SAO. Może być całkiem ok, jeśli to prawidłowo wykorzystać.

  No i bohaterowie  kliknij: ukryte . To też działa zdecydowanie na plus.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 7.07.2018 11:14
  Obejrzałem pierwszy odcinek i prawie zasnąłem, ciężko mi było utrzymać uwagę. Poczekamy, zobaczymy, na moje połączenie SAO z okruchami życia. Wiadomo, jakiś wstępniak musiał być, zobaczymy dalej, ale po Lerche nie spodziewam się zbyt wiele.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 5.07.2018 20:48
  Pierwszy odcinek to krótki wstęp do gry vrmmo, który działa na zasadzie typowego roguelike z permadeath, przedstawienie drużyny(która zachwycająca nie jest – jednak graczami byli uczniowie podstawówki, więc to się może zmienić).

  Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie biedniejszej wersji Log Horizon w połączeniu z divem od SAO.

  Irytowała mnie trochę sztuczna złośliwość postaci drugoplanowych, tę spotyka się często w edgy bajkach i rzadko kiedy zwiastuje to cokolwiek dobrego.

  Główny motyw oczywiście nie ma zbytniego sensu ale jak można się spodziewać zapewne chodzi o  kliknij: ukryte .

  Mam mieszane uczucia ale poczekam i zobaczę co będzie dalej.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime