Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Conception

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  rool 8.03.2019 12:34
  Powtórzę, to anime jak I ten który usunął mój poprzedni komentarz jest popieprzone jak stado kombinerek
  Odpowiedz
 • rool 27.01.2019 02:55:40 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Xaven 15.11.2018 02:33
  "Do szczęścia /wiele/ nie potrzeba, ani więcej, ani mniej."
  Nawet to daje rady. Pierwsze trzy odcinki odpowiednio zniżyły moje oczekiwania, tak by kolejne 3 odc. mnie pozytywnie zaskoczyły. (a może kwestia przyzwyczajenia?)
  Anime ma bardzo spokojny klimat, a sam MC jest dosyć opanowany w tym co robi. Jak dla mnie te dwa punkty tak naprawdę utrzymują te anime na powierzchni wody przed zatonięciem na samo dno. Mimo, że grafika bardzo prosta, to dziewczyny prezentują się ładnie.
  Yuzuha best girl – ten waifu symulator kupił mnie w czwartym odcinku.
  A szósty był dość śmieszny (w pozytywny sposób).

  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 23.10.2018 21:04
  Wersja tv jest ocenzurowana i jest to tak naprawdę jedyna rzecz, która mogła zachęcić do oglądania po tym, co dotychczas zaprezentowano… po 3 odcinkach stwierdzam, że to jednak dość męczące. Poznawanie dziewczyn trwa zbyt krótko, akcja skupia się na kwestiach nieistotnych i panda zaczyna być coraz bardziej irytująca.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 17.10.2018 00:05
  Ależ to jest durne. I jeszcze totalnie chamska reklamówka gry, wręcz otwarcie zachęcają cię żeby wejść na stronę internetową i doczytać sobie o tych ich wypocinach. Oglądanie tego anime to jak oglądanie manuala do gry. Chyba nie o to chodzi w adaptacjach (no, przynajmniej tych co przynajmniej udają, że były robione z minimalnym choć wysiłkiem)? Nie lepiej po prostu zagrać, choć po takiej reklamie to tej durnoty bym nawet palcem nie tyknął.

  Drop.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 13.10.2018 00:58
  Wtf, wiem jakie są założenia gry, ale nie była chyba tak „dosłowna”? Przynajmniej nie ma taga 18+. Chyba, że to baitclick i od następnego odcinka będzie już normalna haremówka…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 10.10.2018 21:28
  Isekai: check
  Harem: check
  Magia: check
  MC wyciągający supermoce z kieszeni: check
  Fabuła ledwo trzymająca się kupy: check

  Mnie więcej do szczęścia nie potrzeba. Mam podobny feel jak przy battleharemach typu Seiken Tsukai no World Break i podobnych. W żadnym wypadku nie jest to nic wybitnego.

  Póki co najbardziej drażniły mnie pojedyncze statyczne sceny, które sprawiały wrażenie leniwej pracy animatorów. No i pomimo różnorodnych projektów postaci są też bardzo podobne do siebie twarze u dziewczyn ale to jak mniemam wina pierwowzoru. No i było kilka momentów, które dały sporo krindżu.

  Dla odmiany też tym razem adaptacja gry, a nie nowelki. Na plus też w miarę ogarnięty mc, który potrafi po ludzku odpowiedzieć.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime