Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Uchi no Maid ga Uzasugiru!

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Anonimowa 5.06.2020 23:14
  Zmarnowane anime
  Gdyby opiekunka nie miała zapędów  kliknij: ukryte  to całkiem byłoby przyjemne oraz zabawne, a tak 2/10 i do odstrzału w 4ym odc.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 21.12.2018 19:35
  O ile seria miała mocny start, o tyle podobnie jak w wypadku zombiaków, formy nie udało się utrzymać. Żarty stały się powtarzalne i nieśmieszne. Same tło fabularne było takie sobie.
  Manga jest tu bardziej dosadna w swoim humorze, może przez to jest lepsza. Trudno mi powiedzieć, bo tłumaczenie nie dochodzi za daleko.
  W każdym razie jest to anime średnie, przy którym ostatecznie się nudziłem. Jak dla mnie mocne 4/10. Można spróbować, ale nie trzeba.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  kamil88 20.10.2018 17:24
  Wrażenia po pierwszych trzech odcinkach + Spoilery z odcinka 3
  Misha wraca do szkoły, i razem z kilkoma dziewczynami (Ta w okularach była szczególnie sympatyczna) zażegnują problem z nadmiarem chomików.

  Seria zaskakująco dobrze radzi sobie z połączeniem lolicich żartów z poważnymi tematami, świetny był też tekst pokojówki „To normalne że ludzie oceniają innych po wyglądzie, każdy tak robi zanim pozna drugą osobę”.

  Kolejny bardzo dobry odcinek (Jedynie co mi się nie podobało, to pokazanie zwłok matki z przykrytą twarzą, to mogli sobie darować)

  Jak na razie seria bardzo mi się podoba, odradzam ją natomiast tym, którzy dostają alergii na widok lolitek, seria pełna jest humoru związanego z lolitkami, często balansuje on na granicy dobrego smaku :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Koogie 12.10.2018 20:08
  Ogólnie jak na serię o pedofilu rysowaną przez mangake wcześniej znanym z rysowania małych dziewczynek to wychodzi z tego całkiem przyjemna i mało obrzydliwa seria.

  Drugi odcinek był spokojniejszy i zakładam, że bardziej bliski tego co możemy się spodziewać w kolejnych odcinkach. Spodziewam się po tej serii Mary Poppins w krzywym zwierciadle, także odcinki w których autentycznie pokojówka próbuje być przyjaciółką lolitki i w których lolitka jest tsun tsun mogą być całkiem przyjemne. Ending napawa mnie nadzieją, że to jest dokładnie to co dostanę.
  Chciałbym by jednak w pewnym momencie pojawiła się jakaś rówieśniczka dla małej, bo to jest jednak patologia gdy taki maluch nie ma przyjaciela.

  Ach i naprawdę podoba mi się, że w animcach coraz więcej widzę wysportowanych i umięśnionych kobiet. Szczególnie w tej serii tworzy to fajną dynamikę..

  Seria nie zwala mnie z nóg, ale nie nazwałbym jej średnią. Jest po prostu dobrze według mnie. Może być fajnie
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  chi4ko 7.10.2018 22:18
  'Komedia' o żołnierce­‑pedofilce napastującej dziecko. Takie rzeczy tylko w Japonii.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saber 7.10.2018 13:18
  Nawet przyjemny pierwszy ep. Spodziewałam się, że będzie słabiej. Na plus animacja, piosenki, seiyuu. Całkiem zabawne i prawdopodobnie zostanę przy tym do końca.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Kysz 6.10.2018 21:52
  Po 1 epku
  Ja mam mieszane odczucia. Generalnie nie planowałam tego oglądać, dopóki nie uświadomiono mnie, że to od Doga Kobo będzie. A ja to studio lubię. Stwierdziłam więc, że będę musiała to sprawdzić i nie zgłębiałam dłużej w fabułę. Wyrobiłam więc sobie przekonanie, że główna bohaterka będzie twardo stąpającą po ziemi dziewczyną z w miarę normalnym charakterem, natomiast pokojówka to będzie totalny świr śliniący się do niej i uprzykrzający jej tym życie. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że co prawda pokojówka ze swojej roli się wywiązuje, ale Misha to zwyczajnie mały paskudny, rozwydrzony bachor. I całe to traktowanie się jej zwyczajnie należy, a wręcz powinna dawno dostać solidne lanie, bana na komputer, albo chociaż wycieczkę do jakiegoś ośrodka wychowawczego zajmującego się takimi trudnymi przypadkami (a najlepiej wszystko to razem wzięte). Ni w ząb nie jest to słodkie a tylko irytuje i właściwie gdyby nie pokojówka, to dałabym sobie spokój z tą serią. A tak to prawdopodobnie dam jej jeszcze szansę, bo znajduję pewną przyjemność w tym, jak pokojówka uprzykrza małej życie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 6.10.2018 00:20
  Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś o wiele słabszego i byłem przygotowany na szybki drop ale okazuje się, że to jest autentycznie zabawna komedia z okruchami i może niekoniecznie świeżymi pomysłami na gagi ale na pewno idealnie zrealizowanymi.

  Seiyu podkładająca Mishę nie ma jakoś specjalnie dużo pozycji na koncie ale bardzo fajnie odgrywa rolę(to bardzo energiczna i psotliwa dziewczynka, której na pewno nie mógłby podkładać byle kto). Aktorka podkładająca dewiantkę… ekhem… tzn. moralnie niestandardową pokojówkę ma już trochę doświadczenia(w tym również pokojówki w innych bajkach) i słychać, że czuje swoją postać. To wszystko bardzo się chwali, bo często komedie tracą na brakach w umiejętnościach aktorów głosowych.

  Ogląda się bardzo przyjemnie. Póki co jestem na tak i chętnie zobaczę więcej.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime