Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Ore o Suki na no wa Omae Dake ka yo

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 9.10.2019 11:30
  Ore o Suki na no wa Omae Dake ka yo po 1 odcinku
  No… tego to ja się nie spodziewałem. xD
  Dla mnie początek mistrzowski przy którym niesamowicie się uśmiałem. Z tego też powodu już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka i oby taki poziom się utrzymał. Nawet te nachalne schematy i finał scen, które z wyprzedzeniem się zna nie przeszkadzają, a wręcz dodają „śmieszności” całości. Twórcy jak na razie też się spisali na medal, bo widać, że świetnie się bawią przy tworzeniu, co zaowocowało tym, że ten epizod wyszedł im bardzo dobrze. No i nie zapominajmy o seiyuu „postaci drugoplanowej”, który jest wręcz perfekcyjny, a jego angielski nieskazitelny. :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 4.10.2019 21:55
  Zaczęłam oglądać, bo zobaczyłam, że Yuuma Uchida w obsadzie, i kurde, aż się zdziwiłam, że mi się spodobało. Od połowy odcinka protagonista jest świetny, jego seiyuu słucha się z przyjemnością – a ma co grać. Mam nadzieję, że później na powrót nie stanie się miękką kluchą jak na początku. Komiczne momenty nie zawsze dobrze wchodzą, ale na razie za bardzo to nie przeszkadza. Z chęcią zerknę, co będzie dalej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Impos 3.10.2019 20:29
  W sumie podoba mi się, że żadna z postaci z głównego układu nie jest kreowana na „tą sympatyczną”. Dzięki temu będzie można oglądać knujące nastolatki bez wyrzutów sumienia. Oczywiście zawsze może się jeszcze okazać, że główny bohater ocenia innych z własnej perspektywy…
  No i  kliknij: ukryte była cudowna…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 2.10.2019 20:44
  To może być autentycznie udana adaptacja. Twórcy zrozumieli materiał i nie tworzą przeklrejki 1:1, tylko egzekwują własną wizję i wychodzi im to całkiem dobrze.

  Są różne hinty i motywy, które bardziej wnikliwy widz może docenić(a na pewno osoby znające pierwowzór lub adaptację mangową).

  Jestem przekonany, że to będzie o wiele bardziej udany romcom od zeszłosezonowego Hensuki. Jest też całkiem sporo punktów zaczepienia, które odróżniają tę pozycję od innych.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime