Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Shokugeki no Souma: Shin no Sara

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 2.12.2019 23:36
  Shokugeki no Souma: Shin no Sara po 8 odcinku
  Jeśli kogoś to interesuje to: Ten sezon potrwa najprawdopodobniej 12/13 odcinków, a przynajmniej ja tak bym chciał, ponieważ najlepiej to pasuje do obecnie ekranizowanego arcu. Jeśli to się potwierdzi to skończą raczej wraz z finałem ostatniej bitwy i podjęciem kilku ważnych decyzji:  kliknij: ukryte , co będzie wskazywać na przełom 30­‑31 tomu/262­‑263 rozdziału mangi.

  Natomiast jeżeli chodzi o sam epizod i resztę poprzednich to bawię się wybitnie, nawet jak wiem jaki będzie tego ostateczny rezultat. Nie da się oderwać oczu od ekranu, a gęsia skórka w moim przypadku nie znika przez cały seans. Dla mnie magia, aż sam się sobie dziwię jak się w to wkręcam, a przecież nie jest to coś nadzwyczajnego, wybijającego się poza schematy, czy nieprzewidywalnego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Gutosaw 26.11.2019 20:04
  4 danie - odcinek 7
  Shokugeki zawsze było serią, która nie pozwalała się oderwać od ekranu. Nie inaczej jest tym razem. Jednak poziom od sezonu drugiego już nie jest tak wysoki. Fajnie byłoby sklecić ciekawe zakończenie, bo przedłużanie nie wyjdzie serii na plus. Ciągle największą wadą jest to, że znowu trzeba podjadać podczas seansu. Masochistą nie jestem, a oglądanie tych potraw mocno stymuluje. Liczę że przyszłe odcinki będą tak samo wciągające, stymulujące, a finałowe pojedynki będą po prostu lepsze.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 21.10.2019 00:39
  Shokugeki no Souma: Shin no Sara po 2 odcinku
  Stare dobre Shokugeki, czego chcieć więcej. Ciągle świetnie się to ogląda, ale martwi niemiłosiernie fakt, że po tym arcu epickości zdecydowanie trafia szlak. Strasznie jestem ciekaw jak to poprowadzą jeśli chodzi o wersję animowaną. Czy pójdą w stuprocentową ekranizację mangi, czy zakończą po tym arcu i dalej już nie polecą, czy też może po przedyskutowaniu z twórcą pierwowzoru zrobią fillerowe zakończenie, które może będzie lepiej odebrane niż to mangowe. Poczekamy, zobaczymy, natomiast w moim przypadku nie ma to kompletnie znaczenia na co się ostatecznie zdecydują, ponieważ mimo wszystko kucharze w moim kąciku ulubionych serii zawsze będą.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime