Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Sword Art Online: Alicization - War of Underworld

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Slova 2.12.2019 19:46
  MOCNY, pompatyczny i patetyczny odcinek, dobrze kładący akcenty we właściwych miejscach. Takie heroic fantasy to ja kupuję.
  Szkoda, że z tyłu głowy jest to, co się dzieje w realnym świecie. -30k dmg pominę, tu przesadzili z patosem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Saarverok 1.12.2019 22:00
  po 8
  Jak na kogoś, kto  kliknij: ukryte  A tak poza tym to ogląda się nawet spoko, tylko niestety równowagę musiał  kliknij: ukryte . Przynajmniej tak dają twórcy do zrozumienia, skoro z  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  blob 24.11.2019 11:16
  Tak długo jak seria nie skupia się na Kirito i całym tym moralnym crapie (choć nigdy do końca z niego nie rezygnuje), to się to całkiem fajnie ogląda. Dobrze że rozbili to na dwie serie, bo zapomniałem już jak bardzo nie podobała mi się pierwsza seria…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Weiter 17.11.2019 01:31
  Ep 30
  Ja się dziwie, że jeszcze ten crap oglądam :DD

  Co zabawne ten odcinek był wyjątkowo dobry i krwawy. Choć nie wiem na ile to był efekt jakości odcinka, a słabego poziomu całej serii.

  Nawet przeciwnicy nie robili za czyste mięso armatnie i niczym z goblin slayer'a jakieś swoje taktyki mieli. Mam nadzieje, że jakieś zgony się pojawią, skoro już tak krwawo się zabawiają, to niech się nie powstrzymują. Niech zginą wszyscy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 6.11.2019 12:45
  Sword Art Online: Alicization - War of Underworld po 3 odcinku
  No znając żywota, to zapewne Kirito ostatecznie będzie zdrów jak rybka i będzie się nawalał z blondaskiem z ciemności i oczywiście wygra. Bo czemu nie? Inne rozwiązania mnie zaskoczą, ale czy pozytywnie to już sam nie wiem. Jak ktoś był na tyle wytrwały i czytał nowelkę to z chęcią przeczytam full spoilery, ponieważ historia i jej przebieg i tak mnie nie interesuje, więc wolę wiedzieć już teraz co mnie czeka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 14.10.2019 23:38
  Sword Art Online: Alicization - War of Underworld po 1 odcinku
  Mieszane uczucia. Ładna muzyczka w endingu, a opening nie dorasta do pięt ADAMAS, gdyż tam kompozycja była na perfekcyjnym poziomie, a tutaj wszystko ładnie, a muzyka strasznie przeciętna i nie pasująca do reszty, co psuje ogólne wrażenie. Natomiast co do historii to już kiedyś pisałem, że ja nie widzę ratunku dla tego uniwersum i nie pomoże w tym nawet kiriwarzywko. Oglądam tylko i wyłącznie dla aspektów audiowizualnych i oby chociaż to pozostało na ponadprzeciętnym poziomie, a będę usatysfakcjonowany.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  ZSRRKnight 13.10.2019 08:03
  1
  Podoba mi się to, co zrobili z Kirito.  kliknij: ukryte 
  Ogólnie odcinek niezły, ale to SAO więc i tak nie mam już żadnej nadziei.
  No, i w ogóle gratulacje dla A­‑1 Pictures. Najpierw podzielili 48 odcinków na pół, i teraz znowu na pół. Naprawdę, to już jest okrutne przedłużanie cierpienia widzów, ale dobrze, że druga część tego sezonu będzie już w kwietniu, a nie za okrągły rok na przykład.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 13.10.2019 01:22
  No ok. PO słabym pierwszym sezonie już po OP widzę, że tu przynajmniej będzie ciekawie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Gamedor 25.09.2019 01:24
  Czas
  Od kiedy SAO to współczesność? Ja bym dał Przyszłość.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime