Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Infinite Dendrogram

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 13.01.2020 23:41
  Infinite Dendrogram po 1 odcinku
  Nie planowałem, a obejrzałem od niechcenia i żałuję. Mimo iż niektóre elementy oraz zasady działania świata gry mnie zainteresowały i są nawet świeżym podejściem do tematyki, tak już jako całość jest to jedynie kolejna produkcja, którą już widziałem kilkanaście razy, a pierwsze sceny to tak zajechały SaO, że aż miałem ochotę od razu wyłączyć. Nawet jak momentami oglądało się o dziwo przyjemnie to kontynuować nie mam zamiaru chyba, że coś się wydarzy niespodziewanego, ale powątpiewam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 6
  blob 11.01.2020 13:19
  Bajka generyczna, ale akurat mechanika samej gry dosyć ciekawa np. że po „śmierci w grze” nie możesz się zalogować przez 24h, lub NPC umierają jeśli nie wypełnisz questa w stylu „uratuj NPC”. Z drugiej strony jak takie questy mają działać gdzie masz np. 100 tyś. jednocześnie zalogowanych użytkowników i to np. takich którzy wolą się wygłupiać zamiast grzecznie wykonywać questy?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  skrytyfankamena 11.01.2020 12:16
  Nie wiem, czego się spodziewałem, drugiego SAO? Chyba ten kozaki tytuł mnie tak omamił. Obejrzałem pierwszy odcinek i…

  Jakie to jest słabe, o Panie! Bajka bez duszy, niczym się nie wyróżniająca i nudna do tego stopnia, że zasypiałem podczas seansu. MC typowy normik (thx Nikodemsky za nauczenie mnie tego słowa, możesz opatentować, sensei) z całym bagażem wad z tym idących. Żeby chociaż zawiązała się jakaś fabuła, gdzie tam – w twarz dostajemy jakimś nudnym generycznym questem. Do ten irytujący misiek kuma kuma przelał czarę goryczy.

  Uwielbiam isekaje, ale nie wiem, czy jednak za wczasu nie dropnąć i zamiast tego wrócić chociażby do Isekai Cheat Magician, które też dropnąłem, ale było o niebo lepsze na tym etapie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 9.01.2020 18:40
  Generyczna, wtórna przygodówka fantasy w otoczce vrmmo, nie wprowadza zupełnie nic nowego ale na swój sposób jest całkiem przyjemne.

  Na plus potworki rysowane w 2D, permadeath u npc i seiyu niedźwiedzia od mc Overlorda.

  Zapewne będzie taki sezonowy średniak.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime