Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

BNA

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  GLASS 27.03.2020 20:03
  Oprawa audiowizualna jak najbardziej godna uwagi i pochwały (muzyka super!), ale nie przekonuje mnie świat przedstawiony. Ciężko mi jakoś w niego uwierzyć, nie wiem jak to dokładniej wytłumaczyć, ale tak jest. No i wątek  kliknij: ukryte ... Pewnie dalej będę oglądać, ale hype jakiś wielki nie jest. Ale gra kolorami, akcja i muzyka wygląda bosko!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  imspidermannomore 25.03.2020 21:05
  polecam
  Oglądając odcinki 1­‑6, które wyszły do tej pory, bawiłem się bardzo dobrze. Animacja bardzo ładna, fajna muzyczka w tle, postaci sympatyczne, elementy komediowe – udane. Spodziewam się, że w daleszej części autorzy będą chcieli zaskoczyć widzóe jakimś dużyym zwrotem akcji, który pewnie na nikim wrażenia nie zrobi.

  Mały misiek (szop?) z odcinów 5­‑6 był bezcenny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Cthulhoo 24.03.2020 22:12
  Na razie mogę stwierdzić, że seria jest ok, ale w sumie tylko ok. Nie to, żeby miał wobec niej jakieś większe oczekiwania, ale po cichu liczyłem, że będzie to bardzo pozytywne zaskoczenie. Niestety nie jest, co nie znaczy, że się tego źle nie ogląda. Wręcz przeciwnie. Lubię styl triggera i ta seria go jak najbardziej prezentuje, więc jest na co popatrzeć. Ot, taki solidny średniak, przy którym można fajnie spędzić czas, ale nic poza tym.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Weiter 23.03.2020 21:48
  BNA > BEASTARS
  Tytuł utwierdza mnie w przekonaniu, że japońskie „3D”, to absolutne zło, które nigdy nie powinno powstać. Jestem przekonany, że przy odpowiedniej ekipie taki beastars wyglądałby mocarnie. Niech 3D zostawią dla ekip z budżetem, które są obyte w danej technologi i potrafią coś z niej wykrzesać.

  Jedyny akceptowalny poziom, to ten z „miłość śmierć i roboty”, gdzie niektóre odcinki naprawdę miały to „coś”, ale na to trzeba mieć pieniądze, umiejętności i kupę czasu.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime