Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Yachiru

 • Avatar
  A
  Yachiru 8.02.2015 19:24
  Komentarz do recenzji "Tonari no Kaibutsu-kun"
  Przyjemnie się oglądało, ale gdzieś od połowy zaczęło mnie denerwować. Odcinki, które działy się w szkole były w porządku, ale te o świętach, nowym roku… coraz nudniejsze. Miałam nadzieję, że motyw miłosny bardziej się rozwinie. I chociaż bardzo polubiłam wszystkich bohaterów, to i tak nie wystarczyło. Po prostu brakowało tu tego czegoś. No i końcówka kompletnie mnie rozczarowała.
 • Avatar
  A
  Yachiru 18.07.2014 13:45
  Nic specjalnego
  Komentarz do recenzji "Chrno Crusade"
  Ostatni odcinek był najlepszy. Nie spodziewałam się, że tak to zakończą, ale bardzo mi się to podobało.  kliknij: ukryte  Poza tym, myślę, że to anime z powodzeniem mogłoby mieć mniej odcinków, bo w wielu momentach miałam wrażenie, że wszystko ciągnie się jak przysłowiowe flaki z olejem, a większość sytuacji była przegadana. Dodatkowo postać Chrono strasznie mnie irytowała.  kliknij: ukryte  Sam pomysł na fabułę według mnie był bardzo dobry. Jednak twórcy nie wykorzystali kryjącego się w nim potencjału. Z zakonu zrobili totalnych nieudaczników, z demonów, prawdę mówiąc, również. Jedyną jako taką wartą uwagi postacią był ostatecznie Aion, który wydawał mi się z nich wszystkich najmniej bezbarwny.
 • Avatar
  A
  Yachiru 29.04.2012 17:27
  Głupie
  Komentarz do recenzji "Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan"
  Nie podobało mi się. Miałam nadzieję, że się uśmieję, a tu nic z tego :( Chociaż byłam przygotowana na to, że będzie to jakaś głupiutka komedyjka, nie sądziłam, że może być aż tak denna. Nie polecam…
 • Avatar
  A
  Yachiru 19.12.2011 23:37
  Dziwne...
  Komentarz do recenzji "White Album"
  Przez cały czas miałam dziwne wrażenie, że czegoś w tym anime brakuje. Obejrzałam do końca…i nadal mam takie wrażenie (i nie chodzi mi w tym momencie o zakończenie).
  White Album nie było złe, ale dobre też nie było. Takie bardzo przeciętne, momentami nudnawe, chociaż niekiedy potrafiło mnie na chwilę zainteresować. Te wszystkie dziewczyny dało się strawić, jednak główny bohater był na prawdę denerwujący. Nie mam pojęcia o co chodziło w tym jego dziwacznym zachowaniu. To już nawet nie było niezdecydowanie…
 • Avatar
  A
  Yachiru 19.12.2011 16:42
  Genialne
  Komentarz do recenzji "Perfect Blue"
  Również ja początkowo podchodziłam sceptycznie do tego tytułu, lecz po jego obejrzeniu muszę przyznać, że moje obawy były nieuzasadnione. Zaskakujący, trzymający w napięciu, wciągający…czego chcieć więcej?
 • Avatar
  A
  Yachiru 2.05.2011 20:54
  Komentarz do recenzji "IS: Infinite Stratos"
  Lekkie, przyjemne i dobre dla zabicia czasu. Może nie jest to jakieś wybitne anime, ale miło się ogląda. Tylko główny bohater trochę irytuje już pod koniec…
 • Avatar
  A
  Yachiru 16.04.2011 13:33
  Rewelacja!
  Komentarz do recenzji "Noir"
  Dawno nie oglądałam już takiej świetnej serii. Fabuła sprawiła, że „wsiąknęłam” na parę godzin przed ekran, a muzyka nie pozwoliła mi się sprzed niego oderwać. Brakowało mi tylko krwi w niektórych miejscach. Najbardziej z całej trójki dziewczyn polubiłam Cloe kliknij: ukryte , chociaż postać Kiriki i Mireille też były cudowne ;)
 • Avatar
  A
  Yachiru 30.10.2010 19:01
  9/10
  Komentarz do recenzji "Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin"
  Bark mi słów…jedno z najlepszych anime jakie obejrzałam. Kiedy zaczynałam je oglądać, nawet nie przypuszczałam, że tak bardzo mi się spodoba. Teraz aż nie mogę uwierzyć, że to już koniec. Ja chcę jeszcze!… A opening genialny!
 • Avatar
  A
  Yachiru 7.08.2010 16:48
  Lekkie...
  Komentarz do recenzji "K-ON!"
  To anime określiłabym słowami – zbyt lekkie. Nie powiem, można się sporo pośmiać i idealnie nadaje się na deszczowe dni. Kreska i muzyka są bardzo dobre. Ale po pierwsze – muzyki jest za mało, stanowczo za mało. Po drugie zbyt słodkie! (jak już zresztą wcześniej parę osób zauważyło). Po jakimś czasie ta herbatka i ciasteczka nudzą…Według mnie anime przeciętne.
 • Avatar
  A
  Yachiru 7.08.2010 16:29
  Polecam!
  Komentarz do recenzji "Jigoku Shoujo Futakomori"
  Dla mnie anime świetne, niosące ze sobą przesłanie. Może nakłonić człowkieka do myślenia o rzeczach takich jak zemsta, nienawiść i piekło. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Ukazuje też uczucia i emocje targające klientami Ai. Poza tym serię ogląda się przyjemnie, jest tajemniczy klimat i cikawe historie. Końcówka mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła. Warto obejrzeć!
 • Avatar
  A
  Yachiru 4.08.2010 21:32
  Świetne!
  Komentarz do recenzji "Night Head Genesis"
  Anime według mnie było naprawdę świetne! Ten niezwykły, lekko mroczny klimat wciągnął mnie już od pierwszego odcinka i trzymał aż do końca. Fabuła była całkiem ciekawa i co najważniejsze, bohaterowie nie byli denerwujący, wprost przeciwnie, bardzo ich polubiłam. Moim zdaniem to anime jest naprawdę godne uwagi!