Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Cowboy Bebop Session XX: Mish-Mash Blues

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  SuiKaede 5.08.2011 14:18
  :)
  Spike napisał(a):
  Nie można dawać dzieciom samych słodyczy. Przyzwyczają się do cukru i nie będą chciały jeść warzyw pełnych składników odżywczych. (..) Tak samo jest z telewizją. Jeśli będziesz oglądać tylko głupie rzeczy,przyzwyczaisz się do nich tak bardzo, że aż twój mózg w końcu rozmięknie.

  Cytat z pamięci, więc jest mocno niedokładny – ale jak pięknie by było, gdyby fani anime (bo to do ich „poziomu” dostosowują się twórcy) zastosowali się do rady Spike'a! Skończyłoby się z 50 bezmózgimi seriami rocznie ;)
  A co do odcinka – świetny, jak cały Bebop!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  nekobasu 30.06.2011 11:15
  This is not the end. You will see the real Cowboy Bebop someday!
  polecam tym widzom, którzy na tyle zżyli się z bohaterami, że po zakończeniu serii najzwyczajniej w świecie za nimi tęsknią. także tym, którzy – uważając ich raczej za pełnokrwistych ludzi niż „narysowane postaci” – chcieliby poznać pogłębioną (nierzadko filozoficzną) motywację ich działań. i przede wszystkim tym, którzy wiedzą, że dobrze opowiedziana historia tak naprawdę nigdy się nie kończy.
  Odpowiedz
 • odpowiedzi: 1 Anielski_Pyl 2.11.2010 11:46:18 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Kuk 25.05.2010 18:00
  Bardzo miło i przyjemnie oglądało mi się ten odcinek specjalny.


  Małe dopowiedzenie: Ten odcinek specjalny został stworzony po wyemitowaniu 13 pierwszych odcinków głównej serii i zawieszeniu jej emisji. Jednak jak wiadomo seria TV została wznowiona i dobiła do 26 odcinków.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Altramertes 25.05.2010 17:42
  Wracają miłe wspomnienia
  Cowboy Bebop był jednym z pierwszych tytułów oglądanych przeze mnie „na poważnie” i wspominam go bardzo miło. OAV, nawiązując do przedmówcy, wzbudza faktycznie nostalgiczne uczucia i miło jest przypomnieć sobie starych znajomych. Wciąż jest to tytuł, który, moim zdaniem, powinien znać każdy szanujący się fan japońskiej animacji, a powyższy odcinek, mimo iż był emitowany przed serią Tv stanowi bardzo fajne podsumowanie. Tyle:)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  gość 25.05.2010 14:51
  małe sprostowanie, bo zabrakło tego w recenzji:
  ten special powstał PRZED serią tv. To nie jakis wykoncypowany zamysł stworzenia ciekawego dodatku o postaciach po sukcesie cowboya, tylko zajawka wypuszczona w tv tokyo jako sondaż popularności dla ewentualnej emisji pełnej serii. stąd też specyficzne słowa z końcówki (nawiasem mówiąc, cholernie nostalgiczne jeśli speciala obejrzy się długo po serii tv)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime