Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Maison Ikkoku: Kanketsuhen

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Błażej 22.10.2018 15:52
  Szkoda oglądać
  Po pierwsze , było młodą wdową i tak samo jak przypadku pierwszej milości zakochała się w Yūsaku film nie był wcale potrzebny.Mnie ciekawi dla czego ona mówi Godai San a nie Yūsaku nawet jak są już parą.Zgodzę nie z autorem że,gośc nie ma ikry zresztą chyba każde anime ma takiego gościa ale to był jej wybór kogo pokochała .
  Odpowiedz
 • Avatar
  R
  SongyoKotowari 23.02.2016 23:55
  spoiler
  Uprzejmie uprasza się o zmianę opisu:
   kliknij: ukryte 

  To nie jest coś co chciałem wiedzieć przed seansem głównej serii :/
  Nie żebym się nie domyślał że do tego dojdzie, no ale hej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Grisznak 20.02.2011 13:29
  Niezbyt udana produkcja
  Pominąwszy kwestie skopanego, polskiego wydania, sam film nie porywa. Główny motyw (tzn. list) jest bez sensu, bo wszak relacje głównych bohaterów zostały już jasno określone. A tu dawaj, jeszcze jedna przeszkoda. Godai, biorąc ją na poważnie, zachowuje się jak idiota, podpadając już pod niemal chorobliwą podejrzliwość. W środku serii takie zachowanie byłoby zrozumiałe, tutaj – już nie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  akane saotome 27.12.2008 22:47
  najpierw film
  Kupiłam i obejrzałam ten film zanim wzięłam się za anime. Dlaczego? Ano dlatego że kiedy go wydali nie było polskich napisów do serii a 50 zł. w portfelu było. Jako że uważam się za fankę autorki dlatego też nie żałuje (bo kto wie czy wydadzą jakiekolwiek jej filmy poza tym tytułem?).Przejdźmy jednak do minusów animacja i rysunek postaci został tu tak diametralnie zmieniony że zagłębiając się w serial czasem aż nie mogłam uwierzyć. Czy rysował to ktoś po pijaku tego nie wiem, ale Yagami na przykład w ogóle siebie nie przypomina! w filmie Godai zachowuje się jak debil i byłoby to nawet ok. gdyby nie to że w anime jego postawa była bardziej wyważona, zachowywał się odpowiedzialnie, tu wrócił do poziomu jaki prezentował na początku serii kiedy jeszcze nie lubiłam tej postaci (sympatia przyszłą koło serii 3/4 gdy wyznaczył sobie cele i zaczął myśleć racjonalnie). Film pokazuje też pewną nieścisłość kliknij: ukryte Jeśli chodzi o plusy…noo… jak dla mnie największy plus to autorstwo. No i niekture dialogi dobrze rozpisane. poza tym można sobie spędzić jeszcze z godzinkę z bohaterami popijając herbatę w fotelu :)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime