Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

One Room

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Bortak42 15.09.2018 09:32
  One Room
  Anime nic nowego nie wnosi, bo pierwszym anime, w którym bohaterowie zwracają się do widza było Makura Danshi i jest to wzorowane na tamtym anime. Fabuła jest dosyć udana, wszystkie 3 historie są udane, muzyka niezła,postacie są udane(wszystkie 3) i odpowiednio wybrane do tego anime, grafika bardzo dobra(kontury postaci, pomieszczenia wyglądają bardzo dobrze).Ogólnie anime oryginalne,bo jedno z nielicznych tego typu. Jest to takie, jakby kinetic novel w formie anime, czyli takie visual novel, w którym nie podejmuje się żadnych wyborów i jest jedno zakończenie. Jest to nawet oryginalne. Anime jest powyżej przeciętnej,całkiem dobre, ale nie jest to coś co może wciągnąć i długo pozostać w pamięci.Ocena 6/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 7.08.2018 17:44
  Subiektywnie uważam, że seria bardzo ładna, ale nic więcej, a w ogólnym rozrachunku po prostu przeciętna produkcja, posiadająca jeden aspekt na wysokim poziomie, a pozostałe są słabe.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Conquest 31.03.2017 17:28
  Nie trzeba już być bizantyjskim kajdzarem, aby mieć swój harem...
  Nie trzeba już być bizantyjskim kajdzarem, sułtanem osmańskim, ani nawet życiowym nieudacznikiem, aby mieć swój harem… wystarczy włączyć sobie One Room.

  Anime składa się z trzech „historii” o romansach z trzema dziewczynami – są to postaci tak typowe dla gatunku, jak to tylko możliwe: młodsza koleżanka, siostrzyczka i przyjaciółka z dzieciństwa. Akcja także składa się z samych oklepanych motywów – a to wyjście do łaźni, a to pokaz fajerwerków.

  Najlepszą stroną dzieła jest grafika, mimo że akcja rozgrywa się głownie w jednym pokoju, wcale nie zaniedbano teł, choć większość kadrów to zbliżenia na moe dziewczęta. Projekty postaci są bardzo ładne, nawet bardzo ładne.

  Dlaczego więc One Room góruje nad sporą częścią haremów? Ano pierwszoosobową perspektywą i krótkimi odcinkami, bo ile można oglądać takie pierdoły? Fanserwis też jest, nie jakiś napastliwy, ale to dobrze, bo w tym gatunku może on być pożądany.

  Nie zawiodłem się: włączyłem, było fajnie, jutro zapomnę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Kysz 30.03.2017 19:03
  Totalna głupotka
  Właściwie po 12 odcinkach mogę napisać dokładnie to samo, co pisałam przy zajawce, po 3 odcinkach. Jest to głupawa seria skierowana dla osób, którym nie wystarczają visual novel i chcieliby „wejść” w interakcje z kawaii 2D panienkami także poprzez anime. Kompletnie nie sprawdza się to jako okruchy życia, bo jeśli wyciąć z tego sceny, w których liczą się tylko wdzięki bohaterek, to niewiele innego tutaj zostaje.

  Tym razem dostaliśmy zestaw składający się z 3 dziewcząt a każdej z nich przypisano po 4 odcinki. Na początek była urocza nastolatka, która chce się dostać na studia i wspólnie z nami się uczy. Potem równie urocza młodsza siostrzyczka, bardzo dbająca o swojego braciszka. A na deser zostawiono jeszcze bardziej uroczą przyjaciółkę z dzieciństwa, będącą początkującą piosenkarką. Nie wygląda to zbyt ciekawie i takie też się okazało.

  Jedyną zaletą tego anime są projekty postaci autorstwa Kantoku – istna słodycz po prostu, można na nie patrzeć godzinami! A ponieważ odcinki tego czegoś liczą zaledwie 4 minuty można się skusić by to obejrzeć właśnie dla tych projektów.

  Ogólnie to jest to syf, którego nie polecam nikomu poza fanami Kantoku. Ładne to to, ale kompletnie puste pod względem jakiejkolwiek treści.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime