Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Knight's & Magic

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  rool 26.08.2018 04:02
  Radosne anime ale blond księżniczkę zamiast ratować to ubił na miejscu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  bobik 14.10.2017 22:25
  Był wile ciekawych pomysłów, ale się za bardzo rozpędzili nowy odcinek nowy mech, wszystko skrócone. Historia ciekawa ale 13 epizodów to za mało i do tego ten skok technologiczny w ciągu paru epizodów jest za duży.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Raptor 1.10.2017 12:26
  Bardzo przyjemne anime + wyścig zbrojeń
  Nie specjalnie lubię mechy ale ten tytuł jest o tyle dla mnie ciekawy, że mamy bohatera który buduje roboty od podstaw. Z odcinka na odcinek mamy wyścig zbrojeń gdzie bohaterowie tworzą nowe jednostki i testują ich sprawność w walce z potworami lub wrogimi mechami.

  Fabuła jest w miarę ciekawa, MC zakochany w robotach co stwarza całkiem zabawne sytuacje. Anime trzyma równy poziom od początku do końca, więc jak ktoś lubi takie luźne klimaty to raczej się nie zawiedzie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Saarverok 24.07.2017 11:14
  Pomijając całą kliszowatość fajnie się ogląda, a CGI nie wali aż tak po oczach. MC znośny, zapowiada się lajtowa seria :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 16.07.2017 20:51
  Pomijając, że serię ogląda się naprawdę przyjemnie, jest tu też ciekawy koncept. Prawdopodobnie, w przeciwieństwie do wielu serii o mechach gdzie bohater 'dostaje' jakiegoś legendarnego mecha, tutaj zbuduje on swojego…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 3.07.2017 23:31
  Też jestem zaskoczony. Spodziewałem się głupkowatej serii jakich wiele a to ma potencjał na bycie porządną serią akcji okraszoną fajną warstwą graficzną. I wygląda na naprawdę porządnie wykonane.

  Sam motyw z odrodzeniem w nowym świecie oklepany, ale tutaj uzasadniony, bo protagonista jak cudowne dziecko jest poniekąd wytłumaczony byciem genialnym programistą w poprzednim wcieleniu.

  Pierwsze pozytywne zaskoczenie sezonu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Impos 3.07.2017 21:51
  Tak średnio, jak dla mnie
  Trochę miałam wrażenie, jakby twórcy uznali, że było już tyle serii o współczesnych Japończykach odrodzonych w jakichś fantastycznych światach, że lepiej przelecieć na przyspieszeniu prezentację świata i etap szkolenia bohatera, bo nikogo to już nie zainteresuje.
  Może to i lepiej, bo sam świat nie wygląda specjalnie oryginalnie; krasnoludy siedzą w kuźniach, szlachta różni się od gminu kolorem włosów, a przerobienie magicznej różdżki na  kliknij: ukryte  podkręca jakimś cudem magiczne statystyki przedmiotu…
  Do tego główny bohater dopiero po 3 latach dowiaduje się, że jego najlepsi przyjaciele są  kliknij: ukryte .
  W sumie najbardziej zaskakujące były słodkie mundurki szkolne i cukierkowa architektura szkoły (podobną szkołę mają w Hina Logi ;), gdzie uczą się kandydaci na rycerzy…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 3.07.2017 10:33
  Ha, pozytywne zaskoczenie!

  Za serię wziąłem się tylko i wyłącznie przez trailer i to, że jest to mecha. Okazuje się jednak, że jak do tej pory jest całkiem syte. Postaci, pomimo potencjału do irytacji, na razie nie przeszkadzają, a MC nawet jest dosyć ciekawy. Świat przedstawiony też jest całkiem niezły, a same mechy mają ładny dizaj i sprawiają wrażenie prawdziwych maszyn bojowych w czasie walki.

  Pierwszy odcinek poprowadzony był bardzo dobrze, przybliżył nam historię postaci i przedstawił świat, a na sam koniec zawiązał jakiś wątek – wszystko tak jak być powinno.

  Ogółem na pewno lepsze niż się spodziewałem, teraz tylko żeby tak zostało.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime