Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Beatless

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  R
  oo44wo 25.11.2018 12:38
  >„budżet”
  No proszę Cię recenzencie, bo aż boli patrzeć…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 20.06.2018 13:29
  [link] – za tydzień ostatni odcinek, a potem 4 wychodzą we wrześniu pod nazwą „Beatless: Final Stage”. Ciekawe skąd aż takie problemy przy produkcji.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 2.06.2018 18:20
  Następny recap, zastanawiam się, czy już nie pobili rekordu w ciągu 24­‑odcinkowej serii.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Tomik 8.05.2018 02:01
  To androidy myślą o czymś innym niż wymordowanie całej ludzkości po zyskaniu świadomości? Jeszcze nie spotkałem się z wizją, że  kliknij: ukryte  i gdyby z tego jednego wątku dobrze napisać scenariusz na 1 cour, to mogłoby powstać niesamowite anime. Tymczasem scenariusz wypełnia przeplatanie się wątków, które z osobna wymagają przemyśleń i zrozumienia, a anime nie zachęca by to robić. Widz dostaje wyjaśnienie od któregoś z bohaterów na sam koniec zdarzeń i nie pozostaje nic innego niż powiedzieć: acha. Takie bezmyślne oglądanie, bez wykorzystania tygodnia na przemyślenia sprawia, że powstaje obraz nieciekawego anime pełnego bełkotu i słusznie. Mam wrażenie, że cała problematyka tego świata o prawa androidów, ich złe traktowanie, miłość, świadomość, przeszłości… dla osób decyzyjnych było znacznym odskokiem od tego co popularne w anime, więc to dlatego wszystko co behawioralne i metafizyczne zostało skrócone, ograniczone, i ledwie zarysowane. A zamiast walki aneroidowych lasek w obcisłych strojach. Patrząc na komentarze nie udało zrobić dobrego połączenia. Opinie są zgodne: za mało ecchi i walk. Cóż, tego się oczekuje od anime.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 7.05.2018 04:18
  No i za tydzień znów recap… ciężko naprawdę wytrwać przy tej serii z wiecznie przerywaną emisją, irytującym mc(zresztą, wszyscy „ludzcy” bohaterowie są irytujący, co się będę rozdrabniał) i niespecjalnie ciekawą historią.

  Tak teraz patrzę i w sumie Diomedea nie robiła nic, co by miało dwa coury. Może zadanie ich przerosło?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  IndridCold 30.04.2018 21:54
  Sory, ale po 9. epie porzuciłem. Historia nie porwała mnie w świat fantazji. Chociaż jest waifu – Lacia, jest też damn hot Kouka, ale to nie wystarczyło. Do tego główny protagonista z cyklu „ciepłe kluchy” i pozdro. Podobał mi się tylko kawałek z openingu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  blob 16.02.2018 22:42
  Robienie recapa po 5 odcinkach wydaje się śmieszne, no ale cóż, tak właśnie było w odcinku 6… i niestety nie jest to nawet recap wzbogacony o jakieś dodatkowe sceny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 2.02.2018 21:38
  Właśnie widzę na MALu, że seria dostała 24 odcinki – chyba naprawdę uda im się zamknąć historię(jaka by nie była…).

  Tak poza tym po 4 odcinku nadal brak haremu na horyzoncie :(
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 14.01.2018 01:26
  Wtórne i pełne animowego syfu. Tematyka też już wałkowana wcześniej nie raz. Projekt postaci mocno mnie odrzucił. Raczej nie ma co tracić czasu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Nikodemsky 13.01.2018 15:13
  Już po trailerach można było wywnioskować jaki typ serii to będzie i wiele się nie zmieniło – typowa haremówka sci­‑fi z androidami w tle, ciapowatym, nadmiernie uczuciowym protagonistą i apatyczną służącą, która przypadkiem go uratowała i zaoferowała, żeby został jej właścicielem.

  W dużym skrócie – „bunt maszyn” w typowej oprawie anime.

  *Siostrzyczka z ADHD też jest.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime