Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

3D Kanojo: Real Girl

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 20.06.2018 14:59
  Omijać
  To było męczące. Rzadko oglądam romansy shoujo ale ten zdecydowanie był jednym z najsłabszych.

  Sporo uproszczeń w animacji, nagłe przeskakiwanie pomiędzy wątkami, tragiczny pacing, irytujące postaci(oprócz Irohy i Arisy) i wątek romantyczny pisany na kolanie.

  Postacie żeńskie jeszcze pół biedy ale autorka nie miała pojęcia jak rozpisać postaci męskie – są absolutnie odrzucające i nienaturalne.

  Ode mnie 3/10.

  //Jakby kogoś interesowało – seria doczeka się drugiego sezonu w styczniu 2019(źródło: [link] ).
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  B0hna 14.06.2018 20:37
  po 2 odc, polecm
  W drugim odcinku duuużo się dzieje, ale nie jest to zrobione po łepkach. Nie nudziłam się, zainteresowali mnie swoją historią i nawet nasz Hikari­‑Otaku wyskoczył do góry. Mega mi się spodobało, że się tak starał dla niej (super prezent ;) ) i że pogadał z nią i się wszystko wyjaśniło, a nie drama na milion odcinków.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  San-san 12.04.2018 22:37
  uciemiężony otaku.
  Główny bohater jest okropnie irytujący…

  (po 1 odcinku) Główna bohaterka jest lepsza bo jest stanowcza, spokojna i wyluzowana. Ale mam wrażenie, że jej problemy są trochę wytworzone przez nią samą… zwłaszcza, że naprawdę zachowuje się odrobinę jak puszczalska.

  Seria ma nadal pewien potencjał, ale chyba bardzo łatwo będzie go zaprzepaścić… kolejny ep. powinien rozjaśnić trochę, którą drogą się skierują.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ursa 4.04.2018 19:50
  ależ to jednak biedne… miałam nadzieję na coś lepszego, przede wszystkim fabularnie. się zobaczy jeszcze ze dwa odcinki i zdecyduje
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 3.04.2018 22:56
  Graficznie jest tylko na akceptowalnym poziomie(często widać uproszczenia), historia przeskakuje zbyt szybko pomiędzy wątkami(słaby pacing), z postaci na razie tylko Iroha jest interesująca. Hikari to taki stereotypowy otaku i ma bardzo nijaki charakter.

  Z drugiej strony zapowiada się całkiem przyjemny romans bez grzeczności typu „uh, dotknęła mojej ręki”. Może coś jeszcze z tego wyjdzie dobrego.

  Swoją drogą kolega Hikariego ma jakiś taki słaby podkład, czasami nawet słychać jak na siłę próbuje modulować głos. Okropnie to brzmi.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime