Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Double Decker! Doug & Kirill

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Ancietejka 3.11.2018 22:57
  Po pierwszym odcinku nie byłam przekonana, ale już po drugim tak, a po trzecim w zupełności. Przyjemna, lekka seria – no i zabawna – nieraz parsknęłam śmiechem. Doug i Kirill świetnie razem wyglądają i się uzupełniają – może i podobnych par tworzonych na zasadzie kontrastu było już dużo, ale wciąż to działa i daje wielką radochę przy oglądaniu. Sama wolę Douga i absolutnie nie zgadzam się z opiniami, że jest nijaki czy bezpłciowy. Jest zwyczajny, ta jego powaga i momentami sztywność wygląda cudnie. O innych bohaterach na razie nie mam zdania, mogłabym patrzeć tylko na główny duet.
  Narrator to cudo, szkoda, że rzadko się odzywa. Choć może i lepiej, nadmiar mógłby irytować.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Tassadar 28.10.2018 11:08
  Ukryta perełka i absolutnie najlepsza nowa seria sezonu. Inteligentna, pełna pomysłów, z lekkością bawiąca się schematami.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  chi4ko 11.10.2018 15:47
  Seria zaczyna się znacznie lepiej niż Tiger&Bunny. Jest bardziej parodystycznie, sporo akcji i boski narrator. Główny bohater to nieuleczalny idiota i właśnie z tego powodu nie da się go nie polubić. Sunrise naprawdę przyłożyło się do strony graficznej i jest na co popatrzeć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Impos 1.10.2018 00:14
  Ciężko jeszcze cokolwiek napisać o fabule, która pewnie na dobre rozkręci się od 3 odcinka ( kliknij: ukryte ), ale postacie robią całkiem pozytywne wrażenie. Np. cały czas spodziewałam się jakiejś  kliknij: ukryte . W sumie całkiem odświeżające ;).
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 30.09.2018 22:19
  Mmmmm… nie jestem pewien co o tym myśleć. Na pewno nie wygląda to źle na pierwszy rzut oka. Z drugiej strony nie ma jakiegoś specjalnego potencjału. Z trzeciej strony narrator jest wkurzający i całość nie wypada tak naturalnie jak w T&B. Innymi słowy szykuje się nam co najmniej przyzwoity średniak, wiec pewnie warto zerknąć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 30.09.2018 19:37
  Dobry początek
  Seria nie traktuje siebie zbyt poważnie, co jest mega na plus. Jest zabawnie, ale jednocześnie seria ma fajne sceny akcji, a bohaterowie też są ciekawi – na razie wygląda to co najmniej sympatycznie :) Grafika też na przyzwoitym poziomie, nawet wstawki 3D nie rzucają się tak bardzo w oczy :) Zarówno fani Tiger&Bunny, jak i ci, którzy nie widzieli tamtej serii na pewno powinni dać Double Decker szansę!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime