Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 8.11.2018 12:41
  Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai po 5 odcinku
  Jak na razie najbardziej pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Świetnie się to ogląda, prezentuje genialne dialogi (przede wszystkim zabawne) i bardzo dobrze komponuje znane nam już schematy z wielu innych produkcji. Rzadko zdarza się taka produkcja, a raczej taka mieszanka gatunkowa i realizacyjna oraz jednocześnie dobrze wykonana, dlatego można uznać, że jest to naprawdę miłe odświeżenie w dobie serii z cyklu kopiuj­‑wklej. U mnie enjoyment na najwyższym z możliwych poziomów i epizodyczne historie z różnymi kobitkami (czego się nie spodziewałem, ponieważ pierwowzoru nie znam) wypadają tutaj nad wyraz dobrze i co najważniejsza żadna postać nie irytuje, a wręcz przyciągają swoim charakterem, a także problemem jaki posiadają i które główny protagonista bądź co bądź musi rozwiązać. Technicznie trzyma równy poziom, ale jest on oczywiście ino spoko, taki pomiędzy przeciętnością, a dobrym wykonaniem. Oglądam z bananem na twarzy i jak na razie chyba najlepsza dla mnie produkcja w tym sezonie jesiennym. ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Lina 28.10.2018 14:31
  po 4 odcinku
  Jak dotąd ta seria jest jak połączenie najlepszych cech Monogatari, Oregairu i Clannad. Oby tak dalej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 17.10.2018 22:06
  Szczerze byłem przekonany, że  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Nikodemsky 3.10.2018 22:05
  W końcu bajka w której romans ma jakiś sens, bohaterowie nie czerwienią się na myśl o drugiej osobie i przede wszystkim są rozmowy na poziomie. W tle jest niewielki wątek mystery oraz komedia opiera się głównie na okazjonalnym sarkazmie, czy łapaniu za słówka – podobnie jak w Oregairu, czy Saekano. No i drama też jest dozowana w bezpiecznych ilościach, seria nie próbuje jej forsować na widzu.

  Seria jest również bardzo ładna – okazjonalnie wspomaga się również CGI i nie licząc sceny przed szkołą jest wykorzystane naprawdę zgrabnie.

  Problemem są chyba tylko przeciętne projekty postaci ale dzięki bogatym charakterystykom jestem w stanie im to wybaczyć. No i kolega MC ma dziewczynę! Jak często się to zdarza?

  Myślę, że niedługo będzie można określać tę bajkę jako dobrą alternatywę dla Oregairu.

  Warto było czekać, chcę więcej.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime