Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Medalikon Horror Show 2019

Komentarze

Hitoribocchi no Marumaru Seikatsu

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  R
  Koogie 30.06.2019 18:10
  >Przyznam szczerze – irytują mnie serie udowadniające, że introwertyków należy za wszelką cenę zmuszać do kontaktów towarzyskich i w razie potrzeby fundować im terapię szokową

  Nie wszystkie anime mogą być jak Yuru Camp. Zresztą Hitoribocchi to raczej była przyjazna, pozytywna i kolorowa Watamote. Główna bohaterka nie była zdrowym introwertykiem, a raczej miała fobię która realistycznie zniszczyłaby jej życie.
  Yuru Camp mogło sobie pozwolić by dyskutować o relacjach intro i ekstrawertycznych dokładnie dlatego bo obydwie strony były od początku ułożone i zdrowe. Rin miała kumpele z którą się świetnie dogadywała, normalne życie rodzinne i wszystkie swoje potrzeby zaspokojone. Nadeshiko także była kłębkiem energii, który doskonale sobie radził. Nikt nie naprawiał nikogo, jedynie ubogacał uświadamiając o innych doświadczeniach i perspektywach.

  Ale tak ogólnie Anime było troszkę ponad średnią, lecz nadal daleko do czołówki gatunku.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Zachajv 30.06.2019 03:58
  Makeruna Aru! Kagayake Aru!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Koogie 24.06.2019 22:45
  Urocze i obejrzałem do końca. Widziałem gorsze i bardziej miałkie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  yapi-kun 24.06.2019 21:57
  KONIEC

  Hitoribocchi to jeden z tych niewielu pozytywnych przykładów, że anime z biegiem odcinków z ze słabego staje się naprawdę przyjemnym i wyjątkowym seansem. Bocchi trzeba poznać, polubieć, zrozumieć jej charakter i sympatyzować z nią, w jej osobistym dążeniu do zdobywania kolejnych przyjaciół. Dziewucha ma trudny charakter, stawiam, że dla wielu jest zbyt irytująca, ale dla mnie w tym jej szaleństwie kryje się cały jej urok. Te charakterystyczne ruchy ninja, sposób prowadzenia dialogu, omdlenia itd. Świetnie udało się zrobić z Bocchi bohaterkę z krwi i kości. Zresztą jej przyjaciółki również są nieźle przedstawione i każda cechuje się odmiennym charakterem i ma to coś. Gdy już wejdziemy w buty Bocchi i sympatyzujemy jej całym sercem to kolejne odcinki ogląda się z niekłamaną przyjemnością, aż szkoda, że musiało się to skończyć, bo z chęcią obejrzałoby się ciąg dalszy jej perypetii.

  Poza tym anime jest ładnie narysowane i równie dobrze animowane. Chciałoby się rzec, porządna robota C2C. Polecam ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 17.06.2019 15:44
  Jedna z lepszych bajek w tym sezonie. Odprężająca, zabawna, ze świetnymi postaciami. Szkoda, że został już tylko jeden odcinek. Będę tęsknić
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 3.05.2019 12:15
  Odcinek 4
  eh… Liczyłem na jakieś nawiązania do Naruto…
  A tak w ogóle animacja nadal trzyma poziom i nadal jest to jedna z ładniejszych bajek w tym sezonie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 9.04.2019 22:16
  Coś spaprali z charadesignem, ale nie wiem co. Bocchi jest zasadniczo ok. Problem z mangą dla mnie polega na tym, że powtarza się tam ciągle to samo. Miałem dość i rzuciłem w cholerę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kamen 7.04.2019 23:02
  drop
  Ja odpadam. Za pół odcinka nic mnie nie rozśmieszyło.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Nikodemsky 6.04.2019 14:24
  Przyjemna, niewinna, dziewczynkowa komedyjka – bije od niej swoiste ciepło, a Bocchi jest niezdarna w słodki sposób. Nawet udało mi się kilka razy zaśmiać, co jest zdecydowanie na plus.

  Póki co jestem na tak.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime