Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Araburu Kisetsu no Otome-domo yo

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 16.07.2019 11:25
  Araburu Kisetsu no Otome-domo yo po 2 odcinku
  Miałem tylko jeden moment lekkiego dyskomfortu, ale tak to niezwykle uroczy i przejmujący odcinek. Kolejny, który nie tylko pozytywnie zaskakuje, ale i dostarcza wielu emocji.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Weiter 11.07.2019 02:22
  Skusił mnie opening oraz pozytywne komentarze. Oglądało się zaskakująco przyjemnie, ale mam obawy, że przez tak wielkie natężenie samą tematyką seksu, powędruje to w strony kuzu no honkai, a tego bym nie chciał. Nie mówię, że zaraz będziemy mieli takie same cuda, ale żeby to było jakoś budowane przez większość część serii, a nie że dostaniemy w następnym odcinku seks, który przejdzie do normalności i zacznie przypominać to z wyżej wymienionej serii czy też school days.

  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 10.07.2019 05:13
  Araburu Kisetsu no Otome-domo yo po 1 odcinku
  Nie miałem tego kompletnie w planach, nawet tego nie zauważyłem w zapowiedzi… (serio… brawo ja), ale w końcu spostrzegłem, że wiele osób to coś chwali i też kilkoro mi polecało obejrzeć przynajmniej ten pierwszy odcinek. No i… czasami warto słuchać innych. Już dawno jakiś pojedynczy, randomowy epizod nie dostarczył mi tylu skrajnie różnych, ale ostatecznie pozytywnych emocji co tutaj. Coś wspaniałego. A kompozycja końcówki, bieg, muzyka w trakcie i dopełnienie pociągiem to po prostu mistrzostwo realizacyjne! Chyba jestem zbyt prostym człowiekiem, ale… oby cała seria była właśnie taka, lecz wcale się nie obrażę na lekkie stonowanie emocji w kolejnych odcinkach. Tak czy siak jestem na ogromne TAK i przewiduję czarnego konia sezonu.

  BTW dzięki Polacy Rodacy za newsa, że to coś istnieje! 😁
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 8.07.2019 13:25
  Oto prawdziwe anime o napalonych nastolatkach! Reakcje przerysowane (szczególnie ta głównej bohaterki pod koniec odcinka), ale ma to swój cel i jest zrobione z sensem. A Izumi to amator:  kliknij: ukryte  A ogólnie to się nie spodziewałem, że tego „seksu” będzie aż tak dużo. Myślę jednak, że to jest początkowe zszokowanie widza i wprowadzenie w tematykę serii; następne odcinki raczej będą trochę spokojniejsze. Na razie podoba mi się bardzo i liczę na utrzymanie poziomu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  yapi-kun 7.07.2019 19:31
  Mamy hit.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 6.07.2019 20:06
  Co za początek.. oby cała seria była tak intrygująca, zabawna i wciągająca :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 6
  Nikodemsky 5.07.2019 17:06
  Do pewnego momentu jest to typowa, szkolna historyjka kilku dziewczyn z klubu literackiego – w momencie, kiedy dyskutują nad dziełami opierającymi się częściowo na erotyce zaczynają co raz częściej myśleć o seksie i wszystkim, co z nim związane.

  Jak można się spodziewać pojawiają się gierki słowne, żarty, pomniejsze dramy i niemili koledzy z klasy. Zarysowuje się również niewinny(na pierwszy rzut oka) wątek romantyczny.

  Do czasu ostatniej sceny. JAKIE TO BYŁO DOBRE. Dynamiczna, perfekcyjnie zanimowana scena wprowadzona z impetem robi takie wrażenie, że opada kopara. Motyw dotyczy „przełomowego” momentu w życiu nastolatki.

  Nie musicie interesować się bajką, bohaterkami, czy czymkolwiek innym – dla tej konkretnej sceny warto obejrzeć ten pierwszy odcinek.

  Zastanawiam się teraz, czy błędem nie było odkładać mangi na bok.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime