Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  God Himself 14.07.2019 01:38
  Przepis na Arifureta anime:
  Weź jedno z mroczniejszych i bardziej „edgy” isekai anime.
  Nie zrozum fenomenu i uroku serii. Zepsuj.
  Tadaaaaaam: Arifureta anime gotowe.

  Po 1 odcinku nie polecam, proszę przeczytać mangę/LN aż do pojawienia się królika, potem porzucić, bo zaczyna się bagno.
  Dziękuję.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Alt_TruIsta 10.07.2019 00:25
  Nie wiem o czym będzie ta seria, po pierwszym odcinku jedynie się dowiedziałem,  kliknij: ukryte  Nie porzucę na razie tego dzieła tylko poczekam na drugi odcinek. W openingu naliczyłem się z 8 dziewczyn, więc może później ta seria dzięki nim się jakoś rozkręci?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  MrParumiV18 9.07.2019 04:19
  Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou po 1 odcinku
  Szczerze? ciach totalne. Aż wyłączyłem w połowie odcinka, ale wróciłem i z trudem dokończyłem. Dosłownie każdy element, po prostu wszystko potwornie płytkie, statyczne, chaotyczne oraz bez sensu. Natomiast dokładniej strony technicznej (w tym wyglądu potwora), gry aktorskiej, ogólnej realizacji, czy nawet scenariusza nie chcę już komentować, szkoda życia i czasu. Nawet ten niby mrok nic nie ratuje. Koszmarne i już na starcie mega odpychające, a nie tak powinny wyglądać pierwsze epizody.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 8.07.2019 23:30
  Strasznie statyczne. Jeżeli to miał być odcinek zachęcający do oglądania dalej, to sorry – były może z dwa lepsze momenty i na tym koniec.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Weiter 8.07.2019 22:31
  Nie kupiło mnie to, ale dam te 3 odcinki szansy. Nie podoba mi się design postaci, jakieś takie brzydkie i nieszczególne.

  Jedyny + to, że było lekko „mrocznie”, ale to pewnie 1 odcinek i tyle.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 8.07.2019 21:50
  Nie miałem żadnych oczekiwań wobec tej serii, w końcu to isekaj, ale nie było źle. Myślę, że przy tym zostanę, jakoś bardziej lubię takich zgorzkniałych bohaterów niż uczynnych dobroduszników. W sumie to jak bohater zdobył moce też całkiem interesujące: nie dostał z miejsca boskich zdolności, zapewniły mu je połączenie zbiegu okoliczności  kliknij: ukryte  i desperacji ( kliknij: ukryte ). Zobaczymy co będzie dalej, ale wydaje się nie być tak słabe jak Maou Retry.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 8.07.2019 19:36
  3D mobki są tragiczne(zwłaszcza te behemoty, eh) ale reszta wypada całkiem nieźle – nie są to jakieś unikalne designy(adaptacja mangowa miała je naprawdę fajne) ale jest ok. mam tylko nadzieję, że tego 3d będzie mniej, niż więcej. Dźwiękowo też wypada nieźle.

  Całość idzie w kierunku bycia bardziej edgy ale też daje to lepsze usprawiedliwienie dla nienawiści Nagumo.

  To może być całkiem niezłe – spodziewałem się kompletnej porażki.

  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime