Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Cop Craft

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Łowca czarownic 15.09.2019 12:24
  Póki co świetne
  Pomimo widocznych braków w animacji wynikających z małego budżetu to jest póki co znacznie lepiej niż się spodziewałem. Bałem się o postać protagonistki a tutaj bardzo miłe zaskoczenie. Dialogi, akcja oraz klimat wszystko na swoim miejscu i postacie napisane ą po prostu dobrze. Zdecydowanie ma to sens.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Otak 3.08.2019 13:29
  Kolejne po Kekkai Sensen zajebiste urban fantasy akcji. I w dodatku nie dość że buddy cop to jeszcze między kobietą i mężczyzną. Najgorszą rzeczą jaka może się tej serii przytrafić to romans Keia i Tilarny. Miło by było otrzymać serię pokazującą że spotkanie mężczyzny i kobiety nie musi obowiązkowo koniecznie bezdyskusyjnie kończyć się romansem, mogą stać się też kumplami.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Kamen 30.07.2019 01:26
  ep 4
  Uff, jednak tylko ten trzeci odcinek się wysypał.
  Chociaż na animacji dalej oszczędzają, jak tylko mogą.

  Nie do końca podobają mi się nienaturalne przejścia z jednego arcu do drugiego (brakuje takiego silnego punktu kulminacyjnego), ale fabularnie… sztos.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 6
  Weiter 25.07.2019 20:35
  Ep 3
  O ile dwa pierwsze odcinki były przyzwoitym otwarciem, tak ten 3 odcinek to niewypał.

  Zamiast animacji walk, dostajemy panele rodem z bajek jetixa.. A odcinek był pełny sytuacji, w którym powinno się czuć nieco dramatu i powagi. Nie odczułem tego zarówno wizualnie, jak i od strony seiyu.. To było po prostu puste i bez wyrazu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kamen 15.07.2019 19:09
  Cliffhangery
  Nie wiem, co myśleć o tych klifach.
  Z jednej strony odcinek ucina się nagle, a z drugiej od razu chcę wiedzieć, co jest dalej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Koogie 15.07.2019 08:16
  Typowy buddy cop seria z zacięciem fantasy. Niby spoko, ale nie mogłem odnieść wrażenia że coś tu nie gra po pierwszym odcinku. Chyba najbardziej mnie boli jak bohater powiadomił żonę kolegi o zdarzeniu… sms­‑a mógł jej jeszcze wysłać z emotkami. Spoko, on sie tym zajmie, to jego obowiązek by zrobić krótki 30 sekundowy telefon. Druga połówka pary też jakoś zachowuje się troszkę nie tak. Ciężko mi jednak przypiąć co jest z nią konkretnie nie tak. Ten miks moe, dumy, pogardy i fascynacji światem ludzkim jakoś po prostu nie leży mi.
  Ogólnie mam wrażenie jakby typowych bohaterów fantasy wrzucono w schematy amerykańskiego filmu i to po prostu nie współgra dla mnie jak powinno.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kamen 12.07.2019 00:06
  Ciekawostka
  Pani kosmitka jest podkładana przez całkiem nową seiyuu, która wykonuje też ending:
  [link]

  Na moje oko jej głos ma potencjał.
  Fajnie jest usłyszeć w końcu kogoś nowego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  yapi-kun 11.07.2019 17:24
  Bardzo dobre otwarcie. Z miejsca Cop Craft wskoczyło do mojej czołówki anime sezonu letniego. Dostaję w znacznej mierze to czego oczekiwałem: anime policyjne, mieszanina rzeczywistości, miasta skąpanego w konwencji noir, wszystko podlane elementami fantasy. Trochę zalatuje to niedoścignionym ideałem, czyli Psycho Passem, trochę, a nawet bardzo Kekkai Sensen (od którego notabene odbiłem się po paru odnikach, może kiedyś dam mu szansę).

  Nie będzie to seria sztywna jak kij od mopa wsadzony w cztery litery, od samego początku wpleciono wiele elementów komediowych. Interakcje między głównymi protagami mogą się podobać. Rzadko się zdarza, by nieznane mi postacie tak szybko zaskarbiły sobie moją sympatię.

  Jak na anime akcji solą winny być sceny walk i tutaj jest bardzo dobrze. Seria prowadzona jest jak dobry serial kryminalny, ładnie wygląda, a ostatnia cliffhangerowa scena za swój dynamizm zasługuje na oklaski. Czekam na więcej, jak na razie dla mnie hit :)

  No i fajna piosenka w endingu. Z początku myślałem, że to robota Kishida Kyoudan & The Akeboshi Rockets, ale jednak piosenkę wykonuje aktorka głosowa głównej bohaterki.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Alt_TruIsta 10.07.2019 00:08
  Pierwszy odcinek dla mnie interesujący i wciągający. Sama seria przypomina mi trochę stary Western „Samuraj i kowboje” z Charlesem Bronsonem w roli głównej. Ogólne cudów od serii nie oczekuje, dla mnie wystarczy jak w następnych odcinkach utrzymają poziom z pierwszego i będzie ok.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 9.07.2019 21:35
  Spodziewałem się, że w tej serii będzie trochę fajnych rzeczy i trochę głupot i w sumie tak jest. Wykonanie jest solidne. Chyba trochę skopali tło muzyczne, bo podkład zagłusza czasem dialogi. Cóż… tyle. Póki co jestem na tak.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kamen 9.07.2019 00:36
  Spełnia oczekiwania
  Na razie to czarny koń sezonu.
  Dokładnie tak, jak tego oczekiwałem.
  Podejrzewam, że interakcje dwojga partnerów to będzie mocny punkt tej bajki.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime