Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Uchi no Ko no Tame Naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru Kamo Shirenai

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  God Himself 11.11.2019 21:34
  Pomiędzy tym a Arifureta Shokugyou De_Sekai Saikyou, które miało gorsze animacje i modele 3D?

  Widzę, że teraz tak idą studia w taniochę, że trzeba się chyba przerzucić na szukanie najbrzydszego anime sezonu/roku xD
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  deduch 7.11.2019 02:11
  Usagi Drop w świecie fantasy? Chyba nie. Choć „przygody” Latiny nie zniechęciły mnie całkowicie – na plus, że twórcy nie zechcieli eksploatować wszystkich możliwych pokładów słodkości możliwej przy takim temacie. Jednak daleko mi było do zainteresowania, jakim obdarzyłem Usagi Drop.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 21.07.2019 16:19
  3
  Konkurs na najpaskudniejszą bajkę tego sezonu można uznać oficjalnie za rozstrzygnięty. Brawa dla animatorów z Maho Film! Warto docenić ich ciężką pracę; naprawdę się postarali, by narysować każdą scenę tak krzywo jak się tylko da.
  A poza tym już się nie dziwię, że (przynajmniej w light novel) relacja Dale'a i Latiny kończy się tak, a nie inaczej. Nasz główny bohater jest bardziej dziecinny od małej demonicy, więc to raczej pewne, że przykładnego wychowania dziecka raczej tu nie będzie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Saarverok 6.07.2019 11:38
  W sumie fajne, ale pewnie będzie to taka ciepła klucha o wychowywaniu słodkiej małej dziewczynki… czyli już nie takie fajne, bo ile można się jedną Latiną zachwycać. Chociaż noooo, wygooglowałem sobie to i owo i już chyba wszyscy wiedzą, w jakim to kierunku zmierza. Ehhhhh…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 5.07.2019 19:51
  Animacja jest koślawa bardzo, plusik za ten język demonów i bardziej europejski setting fantasy. Zaskakuje za to muzyka, która jest (póki co) całkiem spoko i wpadająca w ucho. Co z tego wyjdzie – nie wiem  kliknij: ukryte . Póki co raczej średnio, ale ogląda się przyjemnie. A, i trochę mnie wkurzało, że prawie przez cały odcinek Dale taszczył Latinę jak jakiś wór ziemniaków.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 4.07.2019 20:16
  Całkiem przyjemna historyjka, Latina to słodka mała dziewczynka, a Dale jest całkiem ogarnięrty.

  Co się chwali – jest jakiś tam sensowny background, poza tym rzadko zdarza się, żeby w bajkach tego typu różne rasy posługiwały się różnymi językami.

  Nie mniej trochę się obawiam, że może być problem z utrzymaniem przy ekranie w następnych odcinkach.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime