Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Assassins Pride

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Saarverok 7.11.2019 17:31
  po 5.
  Szybko im się budżet skończył, jak w piątej minucie zobaczyłem rzuty drugiego tła na heroinę to prawie spadłem z krzesła ze śmiechu xD
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  niiiick 25.10.2019 20:47
  pierwszy drop w tym sezonie
  Te anime jest odpychające.

  Postacie do niczego, fabuły brak, bo to co się tam odjaniepawla to niezły miszmasz tandety i głupoty, brak jasno określonego celu.
  Główna bohaterka w sumie taka typowa bezbarwna postać, ale nie irytuje, za to pan KUFA WAMPIR to zwykłe XD

  Charakteru i pomysłu na tą postać wystarczyło na 3 minuty pierwszego odcinka.

  Co odcinek to głupsze jazdy. Relacje między postaciami to już w ogóle śmiech na sali.


  Dla mnie najgorsze anime(z tych które oglądałem) w tym roku, a konkurencje miało niezłą.


  Na plus fajne miasto i muzyka, ale to nie wystarczy żebym oglądał dalej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  MrParumiV18 25.10.2019 11:32
  Assassins Pride po 3 odcinku
  Czy tylko ja widzę na tych mundurkach szkolnych dziewcząt w okolicach piersi oczy wkurzonego kota?! Chyba coś jest ze mną nie tak… Nie mogę przez to oglądać (nie żebym coś tracił :D), bo ciągle widzę te cholerne oczy… xD
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  yapi-kun 12.10.2019 23:55
  Dla mnie póki co to takie nijakie. Nijaki MC i panna. Fabularnie nie porywa, graficznie również (a od ciuchci rozbolała mnie łepetyna). Zobaczę, jak się rozwinie, bo na razie nie mam wyrobionego zdania, a na pierwszym epie mocno przysypiałem, tak był interesujący.

  Na plus świat, czyli tutaj miasto, chciałbym żeby to rozwinęli, ale nie liczę na to. Na mega plus ścieżka dźwiękowa, to ona mnie wybudzała, cudo!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 10.10.2019 23:33
  Tak liczyłem po cichu, że to będzie wszystko to, czym Arifureta nie była. I póki co nie jestem zawiedziony. Mam tylko cichą nadzieję na to, że będzie nam dane usłyszeć co nieco o tym niezwykłym świecie, a animacja zostanie utrzymana na tym poziomie, na którym jest obecnie.

  Melida na mega plus, dawno na ekranie nie widziałem heroiny, która swoim zachowaniem jest tak… nienachalna? A jednocześnie widać, że ma wolę i charakter.

  A Pan Wampir jest naprawdę zagadkową postacią, kieruje się jakimś nietypowym kodeksem moralnym i działa na kilku płaszczyznach, więc szanuję bardzo.

  O świecie wspomniałem, idealne uniwersum do subtelnej gry oświetleniem, daje też pewien nietypowy, tajemniczy vibe i pewną mroczność.

  Podsumowując – to może być naprawdę fajna przygodówka, czekam na więcej :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 10.10.2019 18:06
  Zaskakująco dobrze się ogląda. Ładne to, całkiem ambitne jak na przygodówkę, uniwersum zdaje się być ciekawym post­‑apo, mc jest rozumny i nie wcina nosa w nie swoje sprawy(choć w pewnym momencie  kliknij: ukryte ) no i najważniejsze – nie dłuży się.

  Walki są dynamiczne i animacja jest na poziomie.

  Zdaje się również, że mamy tu do czynienia z pewną formą fanserwisu(tak myślę?) – wszystkie dziewczyny(jak i dorosłe kobiety) mają bardzo mały lub brak biustu.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime