Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Babylon

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 15.10.2019 02:07
  W końcu się przełamałem i nie żałuję, zapowiada się na dobry kryminał, który całkiem zgrabnie operuje twistami.

  Scena przesłuchania była genialna. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem tak dobrze wyreżyserowany motyw, wywołujący tyle różnych emocji. Jestem bardzo ciekaw tajemniczej Pani.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  deduch 13.10.2019 17:00
  To dopiero pierwszy odcinek, ale mam wrażenie, ze możemy mieć pierwsze od czasów Monstera kryminalne anime pełną gębą.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  BlaXk Magic Mushroom 13.10.2019 10:19
  Mieszane uczucia
  Dzień dobry, przyszliśmy (a raczej przyszłam) popełnić panu samobójstwo! Muszę przyznać – zaczyna się intrygująco, jednak mam wrażenie że twórcy zbyt szybko uchylili rąbka tajemnicy w sprawach dotyczących śledztwa, i głównego wątku. Nastrój tajemnicy, wręcz grozy trochę prysł, jednak na pewno warto kontynuować seans po tych pierwszych trzech odcinkach. Jak na razie ciężko powiedzieć, może być z tego niewypał, średniak, lub naprawdę bardzo dobra seria.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 10.10.2019 14:01
  po trzech odcinkach
  Dobre, powiedziałabym nawet, że bardzo dobre pierwsze trzy odcinki. Wiem, że można się do wielu rzeczy przyczepić, ale nie można odmówić serii intrygującego klimatu, a i reżyseria niekiedy też jest obłędna ( kliknij: ukryte  – genialnie przedstawione). Bohaterowie również wydają się w porządku; muszę przyznać, że przy  kliknij: ukryte  zrobiło mi się autentycznie smutno, kliknij: ukryte  Nad fabułą, światem przedstawionym, sensownością tego i owego nie chce mi się specjalnie zastanawiać. Jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiona do serii, szkoda, że teraz trzeba czekać trzy tygodnie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  GLASS 8.10.2019 21:01
  Jak w przypadku Vinland Saga, tak i tutaj dostaliśmy 3­‑odcinkowy wstęp, który okazał się strzałem w dziesiątkę IMO. Bardzo solidnie przedstawiony świat, główna intryga i główni bohaterowie, z bardzo dobrym cliffhangerem, który nie frustruje, a intryguje. Teraz pewnie czekają nas 3 tygodnie czekania na odcinek 4, ale mnie to nie zniechęca, bo jak napisałam wcześniej, te 3 pierwsze odcinki idealnie się sprawdziły jako satysfakcjonująca „przystawka” przed „głównym daniem”, jakim jest dalsza część serii.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime