Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Hoshiai no Sora

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • specman 4.02.2020 19:30:26 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  I. 23.01.2020 12:17
  Eh, wiedziałam na co się piszę, czytałam o zmniejszonej liczbie odcinków i o dramie w komentarzach, ale i tak dramaty zamiast wzruszać irytowały albo w ogóle nie interesowały, a 12 odcinek, tak bardzo przerwany… :(
  Jeśli wyjdzie 13 odcinek o którym pisał Slova, to myślę że jednak chciałabym zobaczyć co ci dorośli nawywijają w życiu młodzieży (albo młodzież w ich życiu…  kliknij: ukryte ).
  Było bardzo dużo postaci i zapamiętałam tylko imię Makiego. Reszta to „okularnik”, „rysowniczka z sąsiedztwa”, „rywal z czerwonym włosami”, „ten od nadopiekuńczej matki, „ten od młodszej siostrzyczki” etc.
  Opening przewijałam, ale ending był śliczny, zarówno animacje tańca jak i piosenka.
  Mecze tenisowe też mi się podobały, nawet jeśli mało wiem o tym sporcie. Na plus brak supermocy i tajemnych ataków zawodników (parodia była jak najbardziej w porządku :D)

  Teraz kiedy zabrałam się do pisania komentarza zastanawiam się jak by mogła wyglądać seria gdyby jednak dostała 24 odcinki? Czy klub zostałby rozwiązany a historia skupiła na dramatach i spirali nieszczęść? Nie wiem czy bym wtedy dała radę obejrzeć do końca…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  skrytyfankamena 28.12.2019 12:36
  Narobiłem ostatni odcinek i rzeczywiście same cliffhangery na koniec. Dramy ciąg dalszy, a dotychczas spokojny i racjonalny Maki przeszedł samego siebie. Obejrzałbym ciąg dalszy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 26.12.2019 20:41
  Jakby ktoś się zastanawiał, dlaczego seria jest tak urwana: [link] – początkowo miały być dwa coury.

  Bajka ogółem jest naprawdę niezła, czy nawet dobra pod wieloma względami ale ostatnie sceny dwunastego odcinka przekreślają bardzo wiele. Decyzja o ich pozostawieniu była zwyczajnie trefna, niezależnie od sytuacji.

  7/10, choć chętnie uciąłbym nawet jeszcze punkt­‑dwa, bo dawno nie czułem tak wielkiej frustracji.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  GLASS 6.12.2019 19:26
  Ok boomer
  Rany boskie, każdy rodzic w tym anime traktuje soft tennis jak jakieś najgorsze zło, które demoralizuje młodzież XD Jeszcze rozumiem jakby trenowali MMA albo coś podobnego, ale SOFT. TENNIS?! Wyluzujcie, serio xD Tak poza tym to seria nadal trzyma bardzo dobry poziom, szczególnie wizualny – animacja meczy jest zawsze znakomita, co mnie cieszy. Trochę jednak mi brakuje więcej scen z przewodniczącą, bo zapowiadała się jako dość ważna postać, a od kilku odcinków w ogóle nie jest obecna :(
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 25.10.2019 09:47
  po trzech odcinkach
  Idzie mocno w dramat ta seria –  kliknij: ukryte  Realizacja jest jednak na bardzo dobrym poziomie, na razie więc to nie razi, wręcz przeciwnie – intryguje. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych odcinków.
  Super, że w tym sezonie dostaliśmy dwie różne sportówki: jedną poważną, z dramatami rodzinnymi, drugą bardziej komediową. Obie naprawdę dobrze się oglądają.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  GLASS 23.10.2019 21:25
  Ja tu przyszłam dla przyjemnych okruchów życia z ładną animacją i ciekawym sportem, a dostałam  kliknij: ukryte  – no szczerze jestem zaskoczona! Ciekawe zabiegi tu są, ale sam klimat i relacje między postaciami bardzo mi odpowiadają, więc będę kontynuować oglądanie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 19.10.2019 00:55
  Bardzo podoba mi się ending – żadnych wymyślnych motywów, nostalgicznych kadrów, czy czegoś próbującego na siłę zapaść w pamięci – po prostu luźno tańczący bohaterowie i w tle bardzo ładny utwór. Brakowało mi czegoś takiego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Kaczka 11.10.2019 20:46
  pierwsze wrażenie
  Tym razem przeczucie mnie nie zawiodło i bardzo się cieszę, bo sezon jest słaby. Zapowiada się fajne połączenie okruchów życia (i to takich poważniejszych tematów – scena po napisach zrobiła na mnie niezłe wrażenie, ale  kliknij: ukryte  i sportu. Nie oczekuję fajerwerków, ale wierzę że z tego może wyjść coś niezłego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 11.10.2019 02:59
  Bajka jest bardzo ładna – płynna animacja, ładne tła no i strasznie podoba mi się otoczka okruch i szkolnego życia, które naprawdę fajnie dopełniają całość. Fabularnie nie zapowiada się na nic specjalnego ale tutaj raczej nie chodzi o to.

  Tylko charakterystyki bohaterów jakieś takie… parszywe. Już z pierwszego odcinka widać, że będziemy mieli do czynienia z nieprzyjemnymi zachowaniami.

  Czekam na pierwszy, porządny mecz i trzymam kciuki, żeby utrzymało poziom i nie przesadziło z dramą.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime