Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Psycho-Pass 3

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  vries 5.01.2020 22:52
  S3 wyszedł bardzo przeciętnie. O ile fabularnie seria nie była super zła, to nie była też szczególnie dobra. Największy problem polega na tym, ze jest nieskończona i to do tego głupio nieskończona.
  Nie oglądało mi się tego jakoś szczególnie źle – 6/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  chi4ko 8.12.2019 11:39
  Nie sądziłam, że kiedykolwiek to napiszę, ale moim zdaniem część 3 jest gorsza od dwójki. To już jest odcinanie kuponików bez pomysłu na fabułę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  vries 29.10.2019 19:59
  Ja z kolei mam inne wrażenia od przedmówcy. Od początku nie liczyłem na nic wybitnego i po pierwszym epie się nie zawiodłem. Nie jest wybitnie, ale jest solidnie. Będziemy mieli jakieś fabularne cuda­‑niewida i różna naciągnięcia fabuły. I co z tego? To nie pierwsze i nie ostatnie anime z takimi niedociągnięciami. Zestaw bohaterów wygląda ok. Grafika wygląda różnie, ale nie jest źle. Jakaś tam intryga jest. Nic tylko oglądać.
  Odpowiedz
 • orzanimeseiei 26.10.2019 15:09:27 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 0
  Tablis 26.10.2019 13:37
  Pierwszy odcinek
  Spodobało mi się, jak twórcy przestali udawać, że mają jakiekolwiek ambicje. W pierwszej serii starali się zachować pozory (mnie i wtedy nie przekonali), w drugiej utrzymywali tę fikcję przez pierwsze odcinki, w trzeciej od początku wszystko jest jasne.

  Psycho Pass się sprzedaje, więc trzeba było jakąś fabułę wyprodukować. No to bierzemy jakąś Zbrodnię, niechaj będzie wypadek transportowego drona w którym utopił się pasażer. Nużące to jak flaki z olejem, kompletnie nie wiadomo, dlaczego widza miałoby to obchodzić, to dodajmy żonę ofiry, która będzie się godnie smucić na ekranie, może kogoś to wzruszy. Do tego przydadzą się moce parapsychiczne protaga, nazwane dla żartu „ekstremalną empatią przekraczającą bariery umysłów”, które zdejmą z barków scenarzystów ciężar wymyślania śledztw, które trzymałyby się kupy i prawie gotowe! Pozostaje tylko porobić przebitki na knowania grupy cyber­‑masonów, żeby wzbudzić nadzieję, że w następnych odcinkach to nudziarstwo ustąpi czemuś bardziej zajmującemu.

  Kto wie, może nawet ustąpi, ale tej serii to raczej nie uratuje. W pierwszym sezonie miało to pomysł. Nie był to oryginalny pomysł, a co do jakości realizacji można by się spierać, ale był. Natomiast to co się tutaj dzieje to w połowie pozbawiona śladu innowacji kopia poprzednich sezonów (jeśli ktoś mi powie, że moce parapsychiczne to innowacja, to mnie skręci), a w pozostałej części banalna i generyczna do bólu opowiastka kina akcji.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime