Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Shinchou Yuusha ~Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru~

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  blob 6.11.2019 21:39
  Seria fajnie łamie konwenanse (nakama w drużynie? A no ci mi oni). Generalnie jest dobrze choć momentami wydaje mi się że seria nie wykorzystuje w pełni potencjału swojego „ultra ostrożnego” bohatera. Teraz stał się bardziej „OP bohaterem, który wszystko załatwia sam, bo może”, a tylko od czasu do czasu wrzucają gagi z jego ostrożnością („dalej ci nie ufam”)... chociaż akurat motyw z feniksem był spoko :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 10.10.2019 11:38
  Shinchou Yuusha po 2 odcinku
  Odcinek drugi równie dobry co pierwszy, a Toyosaki Aki coraz bardziej mnie przekonuje, która gra świetnie rolę Ristarte. Oczywiście nie umniejszam nic protagoniście, bo on również ma bardzo dobrze dobranego aktora głosowego, ale ta bogini to po prostu sztos. Kompletnie się nie spodziewałem, że to może być tak dobre i zabawne. Natomiast co do openingu, to dla mnie taki średni. Oczywiście M&R to zawsze gwarancja solidnego i dobrego poziomu poniżej którego nie schodzą, ale biorąc pod uwagę mój gust to jest to jedna z gorszych ich piosenek, były lepsze, choćby HYDRA, a przeciętności tego otwarcia dodaje aspekt wizualny, który jest zrobiony bardzo słabo i jakby od niechcenia. No nic, ale przynajmniej serie się ogląda świetnie i szykuje się pozytywne zaskoczenie sezonu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 9.10.2019 22:41
  Shinchou Yuusha po 1 odcinku
  Obejrzałem od niechcenia, bo nawet nie planowałem i muszę przyznać, że pierwszy odcinek ostatecznie mnie kupił. Było zabawnie i przyjemnie, seiyuu dobrze dobrani, a pierwsze minuty fajnie ukazały „rozmowę do widza”. Będę kontynuował i oby kolejne epizody utrzymały poziom, a naprawdę nie wymagam wiele, chcę się po prostu dobrze bawić.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 9.10.2019 17:56
  Drugi odcinek dostarczył trochę mniej buziek bogini ale za to dobrze sparodiował motyw skanu bohaterów :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  yapi-kun 5.10.2019 18:51
  Dobra rzecz. Ostatnio się tak dobrze bawiłem chyba przy KonoSubie. Pierwszy odcinek wgniótł w fotel, oby kolejne dotrzymały kroku. To było dobre wejście w nowy sezon :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  blob 3.10.2019 21:47
  Ale OP super :]
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 3.10.2019 08:00
  Spojrzałem i zgadzam się z oceną z Tanuka: Konosuba to nie będzie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 2.10.2019 18:35
  Naprawdę świetny pierwszy odcinek!

  Seiyu bogini świetnie się bawi w swojej roli(aktor mc też wybrany perfekcyjnie), w pierwszych paru minutach nawiązania do terminatora i bajka jest blisko od zburzenia czwartej ściany.

  Bardzo dobra, jak na sezonowy isekai animacja, ciekawy kawałek pod opening i twarde nakierowanie na komedię(masa różnych gagów).

  Zapowiada się na naprawdę dobrą, isekajową komedię. Oby reszta odcinków trzymała poziom.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime