Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

ID:Invaded

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Tomik 24.03.2020 15:45
  Tak jak Babylon. Oryginalna historia, świetna naraja, bardzo dobra reżyseria, wciągający scenariusz, oprawa wizualna i dźwiękowa wysoki poziom. Gra aktorska robiąca wrażenie – zwłaszcza rola Kaeru i Sakaido. To sprawia, że to najlepiej oglądające się anime z tygodnia na tydzień. Wciąga, sprawia chęć poznania co dalej, daje możliwość domysłów co dalej. Czyli to co najlepsze seriale Netfixa i HBO. Owszem, gdy się tak zagłębić w produkcje serial wiele straci, co niechybnie doprowadzi tych mogących oglądać odcinek za odcinkiem. Bo zaczną się zastanawiać nadmiernie gdzie sen i gdzie logika. Anime na raz by obejrzeć coś oryginalnego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  PaSaT 23.03.2020 22:26
  Rewelacyjne anime, klasa sama w sobie
  Wreszcie coś oryginalnego. To, jak poprowadzono scenariusz, jak rozpisano postacie, jak aktorzy głosowi się wykazali, to klasa najwyższa na świecie. Dla mnie dycha – trochę naciągana, ale w obecnej dobie wszechobecnej nijakości właśnie na taką ocenę wg. mnie zasługuje to anime. Nie stwierdziłem żadnych wad.

  No, może muzyka trochę leżała, właściwie zdałem sobie sprawę, że niewiele jej tutaj było, stanowiła raczej tło. Ale już samo udźwiękowienie to znowu ścisła czołówka. Zdecydowanie najlepsze anime sezonu i prawdopodobnie najlepsze anime w gatunku od kilku lat. Chyba, że coś mnie ominęło, ale nie przypominam sobie jakiejkolwiek serii detyktywistycznej, która chociażby zbliżyła się jakością do ID: Invaded.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Rinsey 22.03.2020 23:29
  Najlepsze anime sezonu zimowego
  Dla mnie to chyba będzie najlepsze anime sezonu zimowego. Pierwsze odcinki były średnie, ale potem im dalej tym lepiej. Niesamowicie urzekła mnie postać Narihisago. Był jednocześnie tak bardzo ludzki i niedoskonały, że mogłabym uwierzyć, że taka postać mogłaby istnieć. Jego uczucia do rodziny były tak intensywne, tak żywe. Odcinek 9 (tak mi się teraz wydaje w każdym razie) wzruszył i poruszył mnie niesamowicie. Do tego gra aktorska Kenjirō Tsuda była dla mnie po prostu obłędna. Doskonale wyrażał ból i wszelkie emocje granej przez siebie postaci.

  Prawie tak samo poruszyła mnie gra aktorska Yume Miyamoto. Smutek i pogodzenie z własnym losem zostały doskonale zagrane.

  Tamotsu Fukuda i Hondomachi to również udane postaci, aczkolwiek już nie aż tak.

  Ogólnie szalenie mi się podobał pomysł na scenariusz, może pierwsze odcinki zostać przeprowadzone nieco lepiej, ale i tak seans przysporzył mi wiele pozytywnych wrażeń tej zimy.

  Dla mnie 9­‑ka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 7
  Weiter 17.02.2020 02:11
  Czarny koń?
  Ludzie zachwycali się początkowymi odcinkami babylonu.. Aż dziwię się, że jest zerowe zainteresowanie nad tą serią. Pierwszy odcinek jest mocno mylący pewnie stąd brak zainteresowania. Od 3 odcinka jest naprawdę interesująco i akcje są niemal jak z sherlocka wyjęte.

  Późno dałem temu szansę, ale zdecydowanie polecam zerknąć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Sogi 6.01.2020 22:26
  Po seansie 2 pierwszych epków mogę tylko powiedzieć że seria ta daje duże nadzieje na coś fajnego. Na pewno nie sprawia wrażenia że to kolejna popierdółkowata seria z patosem detektywistycznym. O ile ktoś nie przekombinuje to kto wie. Klimatem i założeniem przypomina Psycho Pass. Całą resztę zweryfikuje rozwój akcji i to jak będą nam dawkowane kolejne elementy fabularnej układanki. W końcu coś poważniejszego tematycznie.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime