Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Wujejk

 • Avatar
  Wujejk 18.05.2014 21:44
  Re: Perełka
  Komentarz do recenzji "Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin"
  Trzeba, jest to jakby dodatek dla fanów umiejscowiony w środku serii oraz 10 lat po zakończeniu kara no kyoukai, oglądanie bez znajomości oryginału pozostawi wiele niedopowiedzeń dla potencjalnego widza. Po za tym zdecydowanie warto obejrzeć samo Kara no Kyoukai. ;)
 • Avatar
  A
  Wujejk 18.05.2014 01:49
  Perełka
  Komentarz do recenzji "Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin"
  Czyżby jedyna perełka 2013 roku(jak na razie 2014 też), jednak Japończykom nadal udaje się stworzyć coś genialnego tyko czemu tak rzadko. Pozycja wręcz genialna wspaniałe animacje, genialna muzyka, inteligentne dialogi. To taki prezent dla fanów Kara no Kyoukai, z tą różnicą że jest lepszy niż oryginalna seria. Szczerze polecam, po prostu TO TRZEBA OBEJRZEĆ !
 • Avatar
  A
  Wujejk 16.04.2013 00:57
  7 ???
  Komentarz do recenzji "Summer Wars"
  Siedem siedem !!! Naprawdę jak tak nisko można ocenić coś tak genialnego, a zaraz przecież to stara dobra Wszechbiblia anime, która za punkt honoru obrała sobie mieszanie z błotem najlepszych animacji z Japonii, ach uwielbiam ten portal. Co do samego filmu dawno nie oglądałem czegoś tak dobrego, czegoś w czym można by zobaczyć „magię” kina. Genialne animacje, ciekawa fabuła, okraszona wspaniałą muzyką, już po kilku pierwszy scenach wiemy, że jest to coś ponadprzeciętnego. W sumie daje to nam 9,5/10.
 • Wujejk 1.04.2013 09:38:50 - komentarz usunięto
 • Avatar
  Wujejk 17.01.2013 13:13
  Re: Tomoyo pwns all!
  Komentarz do recenzji "Clannad: Another World ~Tomoyo Chapter~"
  Szacun, miałem dokładnie takie same wrażenie po obejrzeniu tego odcinka, szkoda tylko, że był taki krótki, a brak komediowych scen wyszedł tutaj zdecydowanie na plus. Ach szkoda głównego wątka serii mógł być spożytkowany o wiele WIELE lepiej.
 • Avatar
  A
  Wujejk 3.11.2012 09:50
  Komentarz do recenzji "Kokoro Connect"
  Bardzo ciekawe szkolne anime, gorąco polecam tym którzy mają już dość nieciekawych, głupich a nawet debilnych serii(szczególnie tych w których ukochała się nasza polska telewizja). Niby okruch życia(czytaj brazylijska telenowela) a z niecierpliwością czekał się na kolejny odcinek ! Zdecydowanie najciekawsze anime sezonu jak nie całego roku.
 • Avatar
  A
  Wujejk 26.11.2011 20:28
  Perełka
  Komentarz do recenzji "Millennium Actress"
  Pewien amerykański pisarz sf powiedział kiedyś, że 90 procent wszystkiego to  kliknij: ukryte . Dlatego tak ciężko znaleźć coś wartościowego do obejrzenia, przeczytania… . Czasami udaje się nam znaleźć perełkę, którą uświadamia nam, że mimo wszystko warto było poświęcić ten czas na poszukiwania. Z pewnością perełką jest „Millennium Actress”. Powolny początek może zniechęcić, ale nie dajcie się zwieść pozorom warto chwile poczekać a fabuła porwie nas bez reszty, uroku dodaje tutaj fenomenalna muzyka, i wspaniała grafika przypominająca stare wspaniałe produkcje bez zbędnej animacji komputerowej. Podsumowując jeśli choć trochę interesuje cię anime jest to POZYCJA OBOWIĄZKOWA 10/10
 • Avatar
  A
  Wujejk 9.08.2011 00:28
  Studio Ghibli czy trzeba mówić coś więcej ??
  Komentarz do recenzji "Tajemniczy świat Arrietty"
  Dlaczego w napływie tego całego „syfu”, jest tak ciężko znaleźć coś naprawdę wartościowego ?, kiedy ostatnio oglądałem coś co mogło by się zbliżyć poziomem do tej animacji… pogrzebałem w pamięci jest rok temu było to Macross Plus Movie… . Na pewno będę się powtarzał, jak zwykle Studio Ghibli stanowi klasę samo dla siebie i nie widać konkurencji, a szkoda cóż w czasach, gdy w sztuce liczy się tylko zysk (ale czy to jest jeszcze sztuka ?). Za film 10/10 potrzebny komentarz do tej dziesiątki ? znajdzie go sami oglądając film :)
 • Avatar
  A
  Wujejk 25.03.2010 23:26
  Genialne
  Komentarz do recenzji "Baccano!"
  Zawsze się zastanawiam dlaczego tak genialne serie leżą u mnie w poczekalni całe wieki.(baccano przeleżało 2 lata). Nie wiem może ten trochę nudny początek. Po skończeniu tej serii przypomionają się stare dobre czasy gdy zaczynałem przygode z anime i jakiś dziwnym przypadkiem tarafiały mi w ręce tylko genialne serie. ZGECYDOWANIE GORĄCO POLECAM, jeżeli dojdziecie do końca pierwszego odcinka założe się, że pokochcacie Baccano!. niestety mimo tych wszystkich zalet Baccano posiada kilka wad oto one:
  za krótkie, za krótkie ,za krótkie, za krótkie i jeszcze raz za krótkie powinno być przynajmneij 26ep­‑ów