Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Ponkotsu Fuuki Iin to Skirt-take ga Futekisetsu na JK no Hanashi

  • Dodaj komentarz
  • Recenzja anime
  • Avatar
    A
    Kurubuntu 26.06.2026 16:41
    Naprawdę świetny romcom. Dużo humoru, urocza relacja, sympatyczni bohaterowie.

    Oprócz tego anime trochę bawi się schematami, dzięki temu nie ma takiego przejmującego wrażenia, że widziało się to już po raz setny.

    Pochwalić należy też kierunek artystyczny – sporo stylizacji, jakaś zabawa scenami/panelami, audio też potrafi być elementem komediowym – ma to swój własny smak.

    Ogólnie seria ma taki vibe komedii z przełomu wieku. To chyba przez to połączenie przerysowanych bohaterów, stylizacji i jakby w kontrze, dość zwyczajnej fabuły.

    Świetne anime na poprawę humoru. I należy docenić, że relacja do czegoś dąży. Nie jest to klasyczne zawieszenie w próżni.
    Odpowiedz
  • Avatar
    A
    Patka 25.06.2026 15:23
    Urocza, pocieszna komedia z naprawdę dobrze poprowadzonym romansem i ekipą barwnych bohaterów. Wszyscy byli cudowni i fajnie zagrani, ale najbardziej moje serce skradł Tougo. Jego szczerość wobec Poem mnie momentami rozwalała.

    Ech, chcę drugi sezon!

    8/10
    Odpowiedz
  • Avatar
    A
    Sulpice9 24.04.2026 21:36
    Po trzech odcinkach
    Ujmę to tak – jakby ktoś mi powiedział, że z poniedziałkowej ramówki będę bardziej wyczekiwał tego tytułu niż Atelier Szpiczastych Kapeluszy, to bym się zdziwił. Natomiast jak głośne fantasy rozczarowało, tak prościutka komedia o gyaru i uczniu­‑służbiście bawi.

    Jasne, absolutnie żadna lektura obowiązkowa, natomiast bohaterowie są uroczy, serial nieźle balansuje między komedią a romansem (choć to pierwsze rzeczywiście dominuje), do tego nawet potrafi miło zaskoczyć fabularnie. Ogólnie urocze, choć na pewno niewybitne anime na odprężenie ;)
    Odpowiedz
  • Dodaj komentarz
  • Recenzja anime