Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Polityka prywatności

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zasadami ochrony prywatności, obowiązującymi na Tanuki.pl:

 1. Gromadzenie i wykorzystywanie informacji przez Tanuki.pl
  Tanuki.pl zbiera i wykorzystuje informacje zawarte w plikach logów. Zawierają one numer IP użytkownika, nazwę sieci przez którą łączy się użytkownik, jak również pozwalają ustalić, z jakiej przeglądarki użytkownik korzysta, oraz ile czasu spędza i jakie strony otwiera na Tanuki.pl. Dane te wykorzystywane są do analizy zachowań użytkowników, jak również w celu dostosowania Tanuki.pl do potrzeb użytkowników oraz tworzenia statystyk oglądalności dla naszych partnerów i reklamodawców. Dla pełnego korzystania z niektórych części portalu niezbędne jest podanie przez użytkownika adresu e-mail oraz hasła. Adres e-mail przekazywany jest automatycznie stronie http://forum.kotatsu.pl na której wykorzystywany jest do stworzenia odnośnika do profilu użytkownika w wortalu Tanuki.pl. Poza przypadkami opisanymi wyżej, Tanuki.pl nie sprzedaje, ani też w żaden inny sposób nie udostępnia tych danych innym podmiotom.

 2. Publikacja imienia, nazwiska lub pseudonimu
  Użytkownik przyjmuje do wiadomości i wyraża zgodę, na opublikowanie w wortalu Tanuki.pl podanego przez niego przy rejestracji imienia, nazwiska lub pseudonimu łącznie z wszelkimi wprowadzonymi przez niego treściami.

 3. Pliki ciasteczek
  Tanuki.pl wykorzystuje pliki ciasteczek, przechowywane przez przeglądarki internetowe użytkowników. W plikach tych znajdują się informacje, pozwalające na zachowanie indywidualnych ustawień użytkownika, obejmujących logowanie do niektórych części serwisu oraz umożliwiające wystawianie ocen recenzjom oraz utworom literackim opublikowanych na Tanuki.pl. Pliki ciasteczek nie są wykorzystywane do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach serwisu ani śledzenia ich nawigacji.

 4. Reklamy Google Adsense
  W celu utrzymania portalu, Tanuki.pl wyświetla również reklamy w ramach programu Google Adsense. Niektórzy z reklamodawców wykorzystujących Google Adsense mogą korzystać z plików ciasteczek oraz sygnalizatorów WWW (jednopikselowych obrazów GIF), celem uzyskania informacji i numerze IP użytkownika, nazwy sieci przez którą się łączy oraz rodzaju wykorzystywanej przez użytkownika przeglądarki. Tanuki.pl nie odpowiada za politykę prywatności reklamodawców.

 5. Zablokowanie ciasteczek
  Tanuki.pl informuje, że istnieje możliwość wyłączenia pobierania plików ciasteczek ze stron i reklam zamieszczonych na Tanuki.pl poprzez dokonanie odpowiednich zmian w opcjach wykorzystywanej przeglądarki, lub zastosowanie odpowiednich programów. Tanuki.pl ostrzega jednocześnie, że wyłącznie pobierania lub usunięcie pochodzących z portalu ciasteczek spowoduje nieprawidłowe funkcjonowanie niektórych elementów portalu.

 6. Odnośniki do innych stron WWW
  Wortal Tanuki.pl zawiera odnośniki do innych stron WWW. Wortal Tanuki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Niniejsza polityka prywatności dotyczy wyłączne wortalu Tanuki.pl.

 7. Zmiany w polityce prywatności
  Tanuki.pl dokonywać będzie okresowych zmian w niniejszej polityce w celu uwzględnienia zmian w prawie, technologii informatycznej, rozwoju portalu oraz sugestii użytkowników. W związku z powyższym, Tanuki.pl zachęca do okresowego przeglądania niniejszych zasad. Ponadto informacja o dokonaniu zmian zostanie opublikowana na Tanuki.pl.

 8. Kontakt
  Wszelkie zapytania, uwagi i opinie dotyczące polityki prywatności Tanuki.pl prosimy kierować na e-mail Wydawcy - avellana@tanuki.pl, lub pisemnie pod adres: Małgorzata Kaczarowska, ul. Rudnickiego 3A m. 45, 01-858 Warszawa. Dane zebrane w toku korespondencji między Tanuki.pl a użytkownikiem będą wykorzystane wyłącznie w związku z przedmiotem korespondencji.