Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Anime

Oceny

Ocena recenzenta

4/10

Ocena redakcji

6/10
Głosów: 6 Zobacz jak ocenili
Średnia: 5,67

Ocena czytelników

5/10
Głosów: 34
Średnia: 5,32
σ=1,78

Kadry

Zrzutka
Zrzutka
Zrzutka
Zrzutka
Źródło kadrów: Własne (Bezimienny)
Więcej kadrów

Wylosuj ponownieTop 10

.hack//Intermezzo

zrzutka

.hack//Intermezzo, zwany także 27. odcinkiem .hack//SIGN, jest pierwszym z dwóch odcinków specjalnych, dołączonych do edycji DVD.

Dodaj do: Wykop Wykop.pl

Recenzja / Opis

Mimiru i Bear wspólnie wyruszają do otwartego po raz pierwszy od dwóch lat lochu. Jednakże celem Mimiru nie jest polowanie na rzadkie przedmioty czy też walka z potworami. Dziewczyna przywołuje wspomnienia z przeszłości, z czasów, gdy była początkującą graczką…

Odcinek w żaden sposób nie łączy się z głównym wątkiem .hack//SIGN i może być osadzony w niemal dowolnym miejscu serii. Mógłby za to być dobrą okazją do powiedzenia czegoś więcej o bohaterach anime. Niestety, koncentruje się wyłącznie na potężnej postaci, którą niegdyś spotkała Mimiru. Postaci o tyle interesującej, że prowadzonej na przemian przez trójkę dziewcząt, które postawiły sobie za cel osiągnąć w ten sposób jak najwyższy poziom. Jest tu więcej akcji niż w przeciętnym odcinku .hack//SIGN, jednak nawet tu udaje się wpakować kilka dłużyzn i nie służących niczemu dialogów. Trzeba jednak przyznać, że sceny walki, a szczególnie pewna – nieistniejąca w obecnej wersji gry – technika, są widowiskowe i ogląda się je z przyjemnością.

Ci, którzy oglądali .hack//SIGN, z pewnością rzucą okiem na ten odcinek – zapewne nie będą rozczarowani. I tylko dla nich się on nadaje.

Avellana, 14 lipca 2004

Twórcy

RodzajNazwiska
Studio: Bandai Visual, Bee Train
Reżyser: Kouichi Mashimo
Muzyka: Yuki Kajiura