Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

aalex.

 • Avatar
  aalex. 9.11.2012 14:39
  Re: Mimo wszystko świetne!
  Komentarz do recenzji "Stalowy alchemik"
  Ja cię zachęcam do obejrzenia Brotherhooda. Nie skreślaj go od razu z powodu czyichś opinii, warto się samemu przekonać :) Gdybym ja odrzucała jakieś anime, które ktoś źle ocenił to dużo bym straciła.
 • Avatar
  A
  aalex. 21.08.2012 13:23
  Komentarz do recenzji "Stalowy alchemik: misja braci"
  Anime jest tak fenomenalne, że po prostu byłam na siebie tak wściekła że wcześniej po to nie sięgnęłam! Jak mogłam przez tyle czasu być na to obojętna? Nie wiem. Jestem już ponad pół roku po pierwszym jego obejrzeniu <drugi był jakieś 2 tygodnie temu co oczywiście świadczy że anime przeboskie jak się do niego sięga w tak krótkim czasie ponownie> i znajduję się na najwyższym i czołowym miejscu na mojej liście. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak genialnie zrobionym anime. Bohaterowie, każdy posiadający własną historię do opowiedzenia i mający własne problemy do rozwiązania. Ah, no po prostu świetne! Po skończeniu oglądania jak szalona zamówiłam wszystkie tomy FMA i do tej pory jestem tym anime tak zachwycona, że chyba już żadne nie zrobi na mnie aż tak dużego wrażenia <a dużo ich obejrzałam w życiu> Co do muzyki jaką stworzył Senju Akra to mogę powiedzieć tylko jedno słowo FENOMENALNA. Do tej pory słucham soundtracków, mam je wszędzie, oj można się w niektórych zakochać polecam. Co do głównych bohaterów, powiem tak: zakochałam się w nich. Można powiedzieć że bardziej spodobał mi się Ed, <jest cudowny> gdyż było go więcej niż Ala co jednak nie świadczy że Al pozostaje gdzieś w tyle, o nie.
  Mogę też dodać że strasznie, ale to strasznie spodobał mi się Greed i Kimbley, nie mam pojęcia co ci dwoje mają w sobie że tak mi się przypadli do gustu.
  Ah oh eh, tyle można o tym wszystkim powiedzieć. Na temat Brotherhood'a zarówno jak i anime i mangi mogłabym pisać i pisać i pisać a końca by nie było widać. Po prostu pozycja obowiązkowa, a z tego co widać przez wszystkich bardo wysoko oceniana więc nie ma co się zastanawiać tylko natychmiast się do niej brać. Cudo, nic więcej.