Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Linvelin

 • Avatar
  A
  Linvelin 28.06.2010 15:19
  Nuuudaaa...
  Komentarz do recenzji "Vampire Hunter D"
  Zasnąłem dwa razy i po drodze przewijałem tak, że seans zajął mi jakieś pół godziny. Nie spodobało mi się w tym anime nic a nic. Niestety wyżej niż 1 wystawić nie mogę.
 • Avatar
  Linvelin 28.06.2010 15:16
  Re: Dziękuję...
  Komentarz do recenzji "Angel Beats!"
  Nie ma za co, ja miałem ogromne oczekiwania i nie zawiodłem się ani trochę (w przeciwieństwie do np. takich Umineko i Durarara, zawodzących na całej linii). Ode mnie mocna 8.
 • Avatar
  A
  Linvelin 30.12.2009 22:35
  Zmarnowany potencjał
  Komentarz do recenzji "Suzumiya Haruhi no Yuuutsu [2009]"
  Nie należę do wielkich fanów Haruhi, jak dla mnie jest to pozycja najwyżej średnia. Jednak mimo wszystko wziąłem się za 2 sezon i jestem totalnie zawiedziony. O ile Endless Eight trzymało poziom (i tutaj mówię serio- żadnej ironii), to ostatnie odcinki wszystko zepsuły, były nudne i przegadane. Mogę dać najwyżej 5/10, ale to i tak jest mocno naciągnięte.
 • Avatar
  A
  Linvelin 30.12.2009 22:15
  Kicz, ale za to jaki!
  Komentarz do recenzji "Clannad"
  To jest jedno z tych anime, które albo się kocha, albo nienawidzi. Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy.
  Podszedłem do tego anime głównie z nudy. Nie miałem żadnego tytułu na oku, więc postanowiłem spróbować obejrzeć coś ze słynnej „trylogii” KyoAni, a że Clannad wpadł mi jako pierwszy w ręce… A więc tak. Już od drugiego odcinka wiedziałem, że to jest „to”. Seria spodobała mi się zwłaszcza, że nie widziałem już od dawna dobrego dramatu. Zdaję sobie sprawę z tego, że twórcy uraczyli nas wieloma kiczowymi rozwiązaniami (tragiczna przeszłość, dziwna choroba, do tego coś o niespełnionych marzeniach), ale akurat w Clannadzie i innych produkcjach KyoAni jest to kicz zaserwowany w najlepszy możliwy sposób.
  Ostatecznie to anime zajmuje na mojej liście bardzo wysokie miejsce i polecam je nie tylko fanom dramatów i romansów. Zdecydowanie 10/10.
 • Avatar
  A
  Linvelin 7.11.2009 23:55
  Dno
  Komentarz do recenzji "Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Second"
  Szkoda, że nie można dać oceny niższej niż 1. Dno i wodorosty, najgorsza seria anime jaką widziałem w życiu. Oby nie powstało tego więcej.